„Samsung“ susišlavė 35 prestižinius CES 2017 apdovanojimus

Publikuota: 2016 m. lapkričio 14 d. pirmadienis

Samsung Electronics“ šiemet buvo įvertinta 35 CES Inovacijų apdovanojimais. Iš kompetentingos ir nepriklausomos komisijos kompanija susilaukė aukščiausių įvertinimų plataus vartojimo elektronikos, puslaidininkių ir telekomunikacijų srityse, laimėjo geriausios inovacijos ir ekologinio dizaino apdovanojimus.   

Šiųmetiniai apdovanojimai papildė per vienuolika metų sukauptą kompanijai skirtų apdovanojimų bagažą – dabar ji jų turi 350. Naujausi pristatyti produktai buvo vertinami išskirtinės žiuri, sudarytos iš nepriklausomų projektuotojų, inžinierių ir žiniasklaidos atstovų. Komisija vertino technologijų inžinerinių sprendimų ir dizaino išskirtinumą. Tarp šiais metais „Samsung“ laimėtų apdovanojimų – geriausios inovacijos, ekologinio dizaino apdovanojimai televizijos, nešiojamųjų ir buities įrenginių, atminties, dėvimųjų ir kompiuterių technologijų kategorijose.

„Siekiame tobulėti ir įdedame daug pastangų, kuriant kiekvieną produktą, todėl mums didelė garbė būti pastebėtiems ir įvertintiems. Šiuo metu nekantriai laukiame elektronikos parodos CES 2017, kurioje pristatysime savo naujausius produktus – čia juos galės įvertinti vartotojai“, - teigia Simonas Skupas, vadovaujantis „Samsung Electronics Baltics“ padaliniui Lietuvoje.

„Samsung“ produktų, pelniusių prestižinius CES 2017 apdovanojimus, sąrašas:   

„Gear S3“ – tai nesenstančio tradicinio laikrodžio dizaino ir naujausių nešiojamųjų technologijų junginys su LTE ir Bluetooth ryšiu, „Samsung Pay“ mokėjimo sistema, IP68 atsparumu vandeniui ir integruotu GPS.

„ArtPC Pulse“ – modulinis stalinis kompiuteris su unikalia pulsuojančio apšvietimo funkcija bei moduliais, išplečiančiais darbo kompiuteriu galimybes, priderintas prie vartotojo poreikių ir pomėgių.

„Gear VR“ nešiojamasis virtualios realybės įrenginys, pagrįstas „Oculus“ technologija. Su „Samsung Gear VR“ vartotojas gali šokti tiesiai į veiksmo sūkurį: žaisti įtraukiančius žaidimus, pasijusti filmo įvykių centre, tarsi gyvai bendrauti su draugais ir dar daug daugiau.

„Gear 360“ – didelės raiškos 360 laipsnių kamera. Naudojantis šiuo įrenginiu, įtraukiančio 360 turinio kūrimas ir esminių momentų fiksavimas kiekvienam prieinamas ir visai nesudėtingas.  

„960 PRO SSD 2TB“ – greičiausiai veikianti, ir talpiausia NVMe technologija pagrįsta plataus vartojimo SSD talpykla iš visų kompanijos kada nors pristatytų. Tinka itin ploniems nešiojamiesiems ir staliniams kompiuteriams, patogus turėti su savimi kelionėse bei greitai pasiekti reikiamus dokumentus.

„850 PRO SSD 4TB“ – pirmoji pasaulyje 2-bit MLC 4TB plataus vartojimo SSD talpykla. Rinkoje pirmaujanti 4TB talpa leidžia vartotojams laikyti begales duomenų vienoje vietoje. Tai ypač aktualu dirbantiems su dideliais duomenų kiekiais. Tokia duomenų talpykla sumažins energijos suvartojimą, leis geriau veikti sudėtingoms, daug duomenų įrašančioms programoms, bei sutrumpins kompiuterio ir programų paleidimo laiką.

„PM971 512GB BGA NVMe SSD“ – pašto ženklo dydžio ir pusės monetos svorio kietasis diskas, sukurtas naudoti itin plonuose kompiuteriuose. Diskas leidžia perkelti 5 GB dydžio HD raiškos filmą per maždaug 3 sekundes, visiškai persiųsti per maždaug 6 sekundes. PM971 yra 15 kartų greitesnis nei įprasti kietieji diskai.

 

 

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha