„Samsung“ pristatė itin greitą ir patikimą nešiojamą diską „SSD T5“

Publikuota: 2017 m. rugsėjo 6 d. trečiadienis

„Samsung“ pristatė naują nešiojamą kietąjį diską „SSD T5”. Įrenginys turi naujausią 64 sluoksnių „V-NAND“ technologiją, todėl pasižymi vienu didžiausių rinkoje įrašymo greičiu, duomenų užšifravimu bei yra kompaktiško, bet patvaraus dizaino – visa tai leidžia vartotojui dar patogiau pasiekti svarbius duomenis, nesvarbu, kokiu metu ir kur šis bebūtų.  

„Samsung“ kasmet plečia nešiojamų kietųjų diskų galimybes, o pristatydama naująjį nešiojamą „SSD T5” dar kartą demonstruoja, kad yra šios srities lyderė ir geba kurti su ja susijusias reikšmingas inovacijas, – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronic Baltics“ vadovas Lietuvoje, – mes neabejojame, kad „T5“ viršys vartotojų lūkesčius dėl dar didesnio greičio bei atnaujinto dizaino, darančio įrenginį lengvesnį bei patogų nešiotis kad ir kišenėje. Jis idealiai tiks tiek paprastiems vartotojams, tiek ir profesionalams – visiems, ieškantiems greito, patvaraus ir saugaus prietaiso.“

Demonstruojantis itin didelį greitį – iki 540 MB/s1, tai yra 4.9 kartus didesnį2 nei išorinių „HDD“ produktų, – naujasis „T5” bus itin naudingas turinio kūrėjams, verslo atstovams, IT profesionalams, o kartu paprastiems vartotojams, norintiems prieiti prie savo duomenų kaip įmanoma greičiau ir paprasčiau, vos tik prireikus. „T5“ yra mažesnis nei vidutinė vizitinė kortelė (74 x 57.3 x 10.5 milimetrai), sveria tik 51 gramą ir patogiai telpa į delną. Priklausomai nuo modelio, aliuminis įrenginio paviršius turi skirtingos spalvos metalo apdailos elementus – juodos (1TB ir 2TB modeliai) arba mėlynos (250GB ir 500GB modeliai).

„T5“ korpusas vientisas, neturi atskirų judančių dalių, o viduje talpina smūgiams atsparų vidinį rėmą, todėl vartotojai galės būti ramūs, net ir netyčia išmetę jį iš 2 metrų aukščio3. Jo programinė įranga4 kompiuteriams, paremta AES 256 bitų techninės įrangos šifravimu, todėl leidžia nesunkiai konfigūruoti saugos nustatymus ir gauti naujausius mikroprogramų bei programinės įrangos atnaujinimus. Dėl patogumo sukurta ir speciali mobilioji programėlė3, kuri yra prieinama „Android“ telefonuose ir planšetėse. Galiausiai, „T5“ komplektacijoje vartotojai atras ir du laidus – nuo USB-C į C ir nuo USB-C į A, tam, kad būtų paprasčiau sujungti įvairius įrenginius.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »

Sukurtas atminties lustas padės greičiau apdoroti informaciją

Kalifornijos technologijos instituto tyrėjai sukūrė lustą, padėsiantį greičiau apdoroti informaciją mažesniuose įrenginiuose. skaityti »

„Samsung“ pristatė itin greitą ir patikimą nešiojamą diską „SSD T5“

Įrenginys turi naujausią 64 sluoksnių „V-NAND“ technologiją, todėl pasižymi vienu didžiausių rinkoje įrašymo greičiu, duomenų užšifravimu bei yra kompaktiško, bet patvaraus dizaino. skaityti »

Pirmasis telefonas vaikui: į ką atkreipti dėmesį perkant?

Rugsėjis tėveliams ir jų atžaloms, pradedančioms eiti į mokyklą, atneša nemažai iššūkių. Kai kuriems jų tenka pasirūpinti ne tik būtinais mokykliniais reikmenimis, tačiau ir tokiais pirkiniais kaip išmanusis telefonas. skaityti »

„IFA 2017“ parodoje – „Samsung“ produktai, keičiantys žmogaus kasdienybę

Šiuo metu Berlyne vykstančioje technologijų parodoje „IFA 2017“ „Samsung“ pristatė produktus, kurie, anot kompanijos atstovų, netolimoje ateityje pakeis mūsų kasdienybę. skaityti »

„Fitbit“ pristatė išmanųjų laikrodį „Ionic“

Fizinio aktyvumo apyrankių ir laikrodžių gamintoja „Fitbit“ šią savaitę pristatė ilgai lauktą produktą – išmanųjį laikrodį sportuojantiems „Fitbit Ionic“. skaityti »

Kaip išsirinkti planšetinį kompiuterį mokiniui?

Labai didelis planšetinių kompiuterių mobilumas suderintas su aukšto lygio funkcionalumu ir mažesnėmis nei nešiojamų kompiuterių kainomis lemia, kad ruošiantis mokyklai tikrai verta pagalvoti būtent apie šio įrenginio įsigijimą. skaityti »

Kas ketvirtas Lietuvos verslininkas pirmiausia laukia pokyčių švietimo sistemoje

Nuo realių darbo rinkos poreikių atitrūkusi Lietuvos švietimo sistema tampa kliūtimi kuriant geresnį gyvenimą Lietuvoje. Tuo įsitikinęs kas ketvirtas šalies verslininkas, įžvelgiantis švietimo sistemos reformų būtinybę. skaityti »

Kaip pasikeitusi darbo rinka diktuoja technologijų madas?

Prognozuojama, kad iki 2020–ųjų 40 proc. pasaulio gyventojų dirbs patys sau – vyraus laisvai samdomo darbo rinka. skaityti »