„Samsung“ per 55 dienas pardavė 3 mln. „Galaxy S II“ išmaniųjų telefonų

Publikuota: 2011 m. liepos 6 d. trečiadienis

„Samsung“ kompanija ir toliau stiprina savo pozicijas telekomunikacijų rinkoje bei tampa vis didesniu konkurentu net ir tokioms korporacijoms kaip „Apple“. Kaip praneša „Samsung“, bendrovei per 55 dienas pavyko parduoti 3 milijonus savo naujojo produkto „Galaxy S II“ kopijų. Šis modelis tapo greičiausiai parduodamu išmaniuoju telefonu per visą kompanijos istoriją. Palyginkite – pirmosios kartos „Galaxy S“ 3 milijonai vienetų buvo parduoti tik per 85 dienas.

Atsižvelgiant į pardavimo operacijų skaičių, galima teigti, kad kas 1,5 sekundės vienas „Galaxy S II“ išmanusis telefonas „suranda“ naująjį savo šeimininką. Be to, Jungtinėje Karalystėje „Samsung“ jau 17 savaičių įvardijamas kaip geriausias mobiliųjų telefonų gamintojas.

Negana to, „Galaxy S II“ išmanusis telefonas kol kas nėra parduodamas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir mobiliųjų telefonų gerbėjai laukia šio „Samsung“ produkto pardavimo starto. JAV „Galaxy S II“ išmanųjį telefoną bus galima įsigyti tokių mobiliojo ryšio operatorių, kaip „Verizon“, „AT&T“ ir „Sprint“, salonuose.

Kol kas sunku prognozuoti, kaip keisis pardavimo skaičiai pristačius „Galaxy S II“ Jungtinėse Amerikos Valstijose, bet jau dabar aišku, kad „Samsung“ kompanijai tikrai pavyks įgyvendinti šiems metams užsibrėžtus tikslus, susijusius su šio produkto pardavimu. Seniau „Samsung“ kompanija yra pranešusi, kad iš viso tikisi šiais metais parduoti 10 milijonų „Galaxy S II“ išmaniojo telefono kopijų.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »

Kas laimės: lietuviškos technologijų baimės ar mašinos, atstojančios Dievą?

Kaip keičiantis technologijoms keičiasi pasaulis aplinkui? Apie tai kalbamės su informacinių technologijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi. skaityti »

Kaip pradėti kurti „tech“ karjerą? (1)

Darbo rinkos prognozės, vertinant 10–15 metų į priekį, didžiuliu greičiu ir toliau įtvirtina vieną svarbią kryptį – technologijas. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios (2)

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »