„Samsung“ per 55 dienas pardavė 3 mln. „Galaxy S II“ išmaniųjų telefonų

Publikuota: 2011 m. liepos 6 d. trečiadienis

„Samsung“ kompanija ir toliau stiprina savo pozicijas telekomunikacijų rinkoje bei tampa vis didesniu konkurentu net ir tokioms korporacijoms kaip „Apple“. Kaip praneša „Samsung“, bendrovei per 55 dienas pavyko parduoti 3 milijonus savo naujojo produkto „Galaxy S II“ kopijų. Šis modelis tapo greičiausiai parduodamu išmaniuoju telefonu per visą kompanijos istoriją. Palyginkite – pirmosios kartos „Galaxy S“ 3 milijonai vienetų buvo parduoti tik per 85 dienas.

Atsižvelgiant į pardavimo operacijų skaičių, galima teigti, kad kas 1,5 sekundės vienas „Galaxy S II“ išmanusis telefonas „suranda“ naująjį savo šeimininką. Be to, Jungtinėje Karalystėje „Samsung“ jau 17 savaičių įvardijamas kaip geriausias mobiliųjų telefonų gamintojas.

Negana to, „Galaxy S II“ išmanusis telefonas kol kas nėra parduodamas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir mobiliųjų telefonų gerbėjai laukia šio „Samsung“ produkto pardavimo starto. JAV „Galaxy S II“ išmanųjį telefoną bus galima įsigyti tokių mobiliojo ryšio operatorių, kaip „Verizon“, „AT&T“ ir „Sprint“, salonuose.

Kol kas sunku prognozuoti, kaip keisis pardavimo skaičiai pristačius „Galaxy S II“ Jungtinėse Amerikos Valstijose, bet jau dabar aišku, kad „Samsung“ kompanijai tikrai pavyks įgyvendinti šiems metams užsibrėžtus tikslus, susijusius su šio produkto pardavimu. Seniau „Samsung“ kompanija yra pranešusi, kad iš viso tikisi šiais metais parduoti 10 milijonų „Galaxy S II“ išmaniojo telefono kopijų.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »