Planšečių kainos ir toliau mažėja

Publikuota: 2013 m. gegužės 24 d. penktadienis

„Digitimes Research“ ekspertai, atlikę planšetinių kompiuterių rinkos analizę, padarė išvadą, kad naujų planšečių kainos šiemet ir toliau kris. Be to, analitikai tikina, kad vis daugiau gamintojų siūlys modelių, prieinamų paprastam naudotojui.

Prognozuojama, kad pasaulinis planšetinių kompiuterių pardavimas šiemet išaugs 63,9 proc. ir sieks apie 254 mln. Apie 73 mln. iš jų išplatins korporacija „Apple“, 82,4 mln. – kitos garsios kompanijos, o 98,6 mln. – mažiau žinomos bendrovės.

Kaip teigia „The China Post“, stambūs gamintojai, be flagmanų modelių, siūlys pirkėjams ir alternatyvų: nebrangių – nuo 99 iki 149 dol. – sprendimų, o mažiau žinomų kompanijų įrenginių bus galima įsigyti už maždaug 40 dol. kainą. Šiuo metu iš nebrangių planšetinių kompiuterių galima išskirti „Nexus 7“, „ASUS MeMo Pad 7“, „Acer Iconia B1“ ir „HP Slate 7“, o kalbant apie naujus vardus, tai jie populiarės besivystančių šalių rinkose ir švietimo sektoriuje.

Verta pabrėžti, kad „NPD DisplaySearch“ duomenimis, 2013 metais planšetinių kompiuterių pardavimas išaugs 67 proc. ir sieks 256,5 mln. Be to, šis augimas tęsis ir toliau, o 2017 metais į rinką bus pristatyta apie 579,4 milijonus minėtų įrenginių.

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »

Kas laimės: lietuviškos technologijų baimės ar mašinos, atstojančios Dievą?

Kaip keičiantis technologijoms keičiasi pasaulis aplinkui? Apie tai kalbamės su informacinių technologijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi. skaityti »

Kaip pradėti kurti „tech“ karjerą? (1)

Darbo rinkos prognozės, vertinant 10–15 metų į priekį, didžiuliu greičiu ir toliau įtvirtina vieną svarbią kryptį – technologijas. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios (2)

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »