„Nokia N950“ išmanusis telefonas palaikys „MeeGo“

Publikuota: 2011 m. birželio 23 d. ketvirtadienis

Vakar buvo pristatyta „MeeGo“ operacine sistema, skirta išmaniesiems telefonams, bei daugiafunkcis įrenginys „Nokia N950“, vadinamas „Nokia N9“ broliu.

„Nokia N950“ turi beveik tokias pačias technines charakteristikas, kaip ir „Nokia N9“ išmanusis telefonas, tačiau pasižymi tuo, jog turi išstumiamą klaviatūrą.

„Nokia N950“ tai tas pats įrenginys, kuris sausio mėnesį buvo pristatytas internete. Tačiau tada buvo manyta, jog tai bus pirmasis oficialus „MeeGo“ išmanusis telefonas. Bet šis naujas išmanusis telefonas pardavimo salonų lentynų nepasieks, jis bus skirtas „MeeGo“ operacinę sistemą kuriantiems ir plėtojantiems asmenims.

„N950“ korpusas bus gaminamas iš aliuminio, ir nebus vientisas. Išmanusis telefonas pasižymės tuo, kad palaikys „Bluetooth 2.1“, o ne „Bluetooth 4.0“, turės 4 colių TFT tipo FWVGA (854×480) raiškos ekraną, 8 megapikselių kamerą bei 1320 mAh talpos bateriją.

Deja, kol kas būsimos „Nokia N950“ kainos kompanija neatskleidžia, tik pabrėžia, kad šių „MeeGo“ operacinės sistemos kūrėjams skirtų įrenginių kiekis bus ribotas.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »

Kas laimės: lietuviškos technologijų baimės ar mašinos, atstojančios Dievą?

Kaip keičiantis technologijoms keičiasi pasaulis aplinkui? Apie tai kalbamės su informacinių technologijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi. skaityti »

Kaip pradėti kurti „tech“ karjerą? (1)

Darbo rinkos prognozės, vertinant 10–15 metų į priekį, didžiuliu greičiu ir toliau įtvirtina vieną svarbią kryptį – technologijas. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios (2)

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »