„Nokia N950“ išmanusis telefonas palaikys „MeeGo“

Publikuota: 2011 m. birželio 23 d. ketvirtadienis

Vakar buvo pristatyta „MeeGo“ operacine sistema, skirta išmaniesiems telefonams, bei daugiafunkcis įrenginys „Nokia N950“, vadinamas „Nokia N9“ broliu.

„Nokia N950“ turi beveik tokias pačias technines charakteristikas, kaip ir „Nokia N9“ išmanusis telefonas, tačiau pasižymi tuo, jog turi išstumiamą klaviatūrą.

„Nokia N950“ tai tas pats įrenginys, kuris sausio mėnesį buvo pristatytas internete. Tačiau tada buvo manyta, jog tai bus pirmasis oficialus „MeeGo“ išmanusis telefonas. Bet šis naujas išmanusis telefonas pardavimo salonų lentynų nepasieks, jis bus skirtas „MeeGo“ operacinę sistemą kuriantiems ir plėtojantiems asmenims.

„N950“ korpusas bus gaminamas iš aliuminio, ir nebus vientisas. Išmanusis telefonas pasižymės tuo, kad palaikys „Bluetooth 2.1“, o ne „Bluetooth 4.0“, turės 4 colių TFT tipo FWVGA (854×480) raiškos ekraną, 8 megapikselių kamerą bei 1320 mAh talpos bateriją.

Deja, kol kas būsimos „Nokia N950“ kainos kompanija neatskleidžia, tik pabrėžia, kad šių „MeeGo“ operacinės sistemos kūrėjams skirtų įrenginių kiekis bus ribotas.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »