„Mac“ savininkai labiau linkę pažintims naudoti socialinius tinklus

Publikuota: 2017 m. vasario 14 d. antradienis

„Kaspersky Lab“ nustatė romantiško elgesio ypatumus socialiniuose tinkluose. Pasirodo, naudotojai, kurie daugiausia naršo internete su „Mac“ įrenginiais, išsiskiri didesniu polinkiu į meilės reikalus socialiniuose tinkluose.

Santykiai prasideda preliudija. Čia, remiantis apklausos duomenimis, „Mac“ kompiuterių savininkai yra neginčijami lyderiai tarp kitų įrenginių naudotojų: 14 proc. pripažino, kad naudojasi socialiniais tinklais pasimatymams, o 11 proc. – ieško seksualinių partnerių. Tai dvigubai daugiau už visų kitų respondentų (atitinkamai 8 proc. ir 5 proc.) vidurkį. Nenuostabu, kad norėdami pasiekti savo tikslus, „Mac“ mėgėjai labiau linkę atskleisti savo santykių statusą (83 proc., palyginti su 63 proc.) ir seksualinę orientaciją (70 proc., palyginti su 44 proc.) socialinių tinklų svetainėse.

Be to, „Mac“ naudotojai labiau linkę kalbėti apie savo romantišką veiklą socialiniuose tinkluose, trečdalis (31 proc.) teigia, kad jie tai lengvai padarytų. Šis vidurkis siekia šiek tiek daugiau nei 16 proc.

Kaip socialiniai tinklai veikia tų, kurie jau turi partnerį, asmeninį gyvenimą? Beveik pusė respondentų (46 proc.) teigė, kad jų santykiai pagerėjo dėl socialinių tinklų. „Mac“ naudotojai šiuo atžvilgiu taip pat laimingiausi – tarp jų ši proporcija siekia 68 proc. Tai gali būti dėl to, kad „Mac“ naudotojai labiau linkę bendrauti su savo partneriais socialiniuose tinkluose: 45 proc. renkasi šį bendravimo su artimaisiais būdą, o vidutinis visų respondentų skaičius buvo tik 36 proc.

„Mes nė nepastebime, kaip smarkiai virtuali veikla pradėjo veikti mūsų gyvenimą, įskaitant santykius su mūsų artimaisiais. Žinoma, kai kuriais atvejais socialiniai tinklai yra tikra palaima. Jie leidžia mums bendrauti su žmonėmis, kuriuos ne visada galime pamatyti fiziškai. Tačiau neturėtume pamiršti apie šio bendravimo būdo riziką: santykiai gali būti sugadinti ar net sunaikinti socialinių tinklų, todėl turime būti labai atsargūs, kuo dalijamės su draugais ir kaip ši informacija gali juos paveikti, – sako Andrejus Mochola (Andrey Mochola), „Kaspersky Lab“ klientų aptarnavimo departamento vadovas.

Siekiant išvengti užsikrėtimo kažkuo pavojingesniu nei tiesiog „meilės karštine“, „Kaspersky Lab“ ekspertai rekomenduoja visada taikyti patikimą apsaugą. Skaitmeniniame pasaulyje, pavyzdžiui, „Apple“ gerbėjai, gali naudotis „Kaspersky Internet Security for Mac“.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »

Kas laimės: lietuviškos technologijų baimės ar mašinos, atstojančios Dievą?

Kaip keičiantis technologijoms keičiasi pasaulis aplinkui? Apie tai kalbamės su informacinių technologijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi. skaityti »

Kaip pradėti kurti „tech“ karjerą? (1)

Darbo rinkos prognozės, vertinant 10–15 metų į priekį, didžiuliu greičiu ir toliau įtvirtina vieną svarbią kryptį – technologijas. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios (2)

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »