„LG Electronics" pristatė naują IPS monitorių seriją

Publikuota: 2012 m. liepos 24 d. antradienis

„LG Electronics" (LG) pristatė monitorių seriją „IPS7" su „Cinema Screen" dizainu, IPS ekrano matrica ir plačiu matymo kampu. Monitoriai turi MHL technologiją, kuri leidžia jungtis ir dalintis turiniu su išoriniais mobiliaisiais įrenginiais – išmaniaisiais telefonais, planšetėmis. Šiuo metu parduodama Azijos rinkoje, naujoji „IPS7" serija netrukus bus siūloma ir kitose pasaulio šalyse.

„IPS7 serija išsiskiria unikaliu dizainu ir pažangiomis technologijomis, kurios pirmiausia suteikia patogų naudojimąsi monitoriumi. Jį užtikrina tiek platus matymo kampas ir ryškus vaizdas žiūrint į ekraną iš bet kokios padėties, tiek ir galimybė lengvai dalintis turiniu, peržiūrėti jį dideliame monitoriaus ekrane", – sakė J.J. Lee, „LG Home Entertainment Company" vykdantysis viceprezidentas ir IT verslo skyriaus vadovas.

„IPS7" serijos monitoriai išsiskiria unikaliu „Cinema Screen" dizainu – itin plonas, vos 1,2 mm ekrano storio rėmelis vizualiai susilieja su vaizdu ir optiškai išplečia monitoriaus ekraną. Be to, bendras vaizdo gylis sumažintas iki 14,1 mm. Elegantiškos išvaizdos monitoriui, šalia plono rėmelio, suteikia ir metalinis stovas bei ekrano valdymo skydelyje išdėstyti lietimui jautrūs mygtukai, pakeitę tradicinius plastikinius. Monitoriai lengvai priderinami prie skirtingų interjerų.

Augantis poreikis lengvai ir greitai dalintis turiniu tarp įrenginių paskatino LG monitoriuose įdiegti MHL technologiją. Ji leidžia mobiliuosius įrenginius – telefonus, planšetinius kompiuterius – prijungti prie monitoriaus HDMI jungtimi, perkelti juose esančias nuotraukas ar filmuotą medžiagą, peržiūrėti ją dideliame ekrane. Be to, kol keliamas ar peržiūrimas turinys, „IPS7" serijos monitoriai įkrauna prijungtų mobiliųjų įrenginių.

„IPS7" serija naudoja IPS matricą, kurios pranašumai – didelė vaizdo kokybė, spalvų suderinamumas, natūralios spalvos. IPS matrica garantuoja sklandų vaizdo atkūrimą ir greitą atsako laiką net ir rodant greitai besikeičiančius vaizdus, tokius kaip sporto varžybos, žaidimai, veiksmo scenos. Taip išvengiama vaizdo mirguliavimo ir dėl to atsirandančio akių nuovargio.

Lyginant su TN panelės monitoriais, IPS panelė suteikia platesnį matymo kampą. Tai leidžia žaisti žaidimus ir žiūrėti vaizdo įrašus įsitaisius, kaip patogu – sėdint, stovint ar atsilošus.

Naujosios serijos monitoriuose yra įdiegta tradicinė spalvų kalibravimo funkcija, kuri padeda tiksliai sureguliuoti spalvas. „IPS7" serija turi LG patentuotą operacinę sistemą, kuri supaprastina kalibravimo procesą profesionalams, tokiems kaip fotografai ir grafikos dizaineriai

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »