„LG Electronics" pristatė naują IPS monitorių seriją

Publikuota: 2012 m. liepos 24 d. antradienis

„LG Electronics" (LG) pristatė monitorių seriją „IPS7" su „Cinema Screen" dizainu, IPS ekrano matrica ir plačiu matymo kampu. Monitoriai turi MHL technologiją, kuri leidžia jungtis ir dalintis turiniu su išoriniais mobiliaisiais įrenginiais – išmaniaisiais telefonais, planšetėmis. Šiuo metu parduodama Azijos rinkoje, naujoji „IPS7" serija netrukus bus siūloma ir kitose pasaulio šalyse.

„IPS7 serija išsiskiria unikaliu dizainu ir pažangiomis technologijomis, kurios pirmiausia suteikia patogų naudojimąsi monitoriumi. Jį užtikrina tiek platus matymo kampas ir ryškus vaizdas žiūrint į ekraną iš bet kokios padėties, tiek ir galimybė lengvai dalintis turiniu, peržiūrėti jį dideliame monitoriaus ekrane", – sakė J.J. Lee, „LG Home Entertainment Company" vykdantysis viceprezidentas ir IT verslo skyriaus vadovas.

„IPS7" serijos monitoriai išsiskiria unikaliu „Cinema Screen" dizainu – itin plonas, vos 1,2 mm ekrano storio rėmelis vizualiai susilieja su vaizdu ir optiškai išplečia monitoriaus ekraną. Be to, bendras vaizdo gylis sumažintas iki 14,1 mm. Elegantiškos išvaizdos monitoriui, šalia plono rėmelio, suteikia ir metalinis stovas bei ekrano valdymo skydelyje išdėstyti lietimui jautrūs mygtukai, pakeitę tradicinius plastikinius. Monitoriai lengvai priderinami prie skirtingų interjerų.

Augantis poreikis lengvai ir greitai dalintis turiniu tarp įrenginių paskatino LG monitoriuose įdiegti MHL technologiją. Ji leidžia mobiliuosius įrenginius – telefonus, planšetinius kompiuterius – prijungti prie monitoriaus HDMI jungtimi, perkelti juose esančias nuotraukas ar filmuotą medžiagą, peržiūrėti ją dideliame ekrane. Be to, kol keliamas ar peržiūrimas turinys, „IPS7" serijos monitoriai įkrauna prijungtų mobiliųjų įrenginių.

„IPS7" serija naudoja IPS matricą, kurios pranašumai – didelė vaizdo kokybė, spalvų suderinamumas, natūralios spalvos. IPS matrica garantuoja sklandų vaizdo atkūrimą ir greitą atsako laiką net ir rodant greitai besikeičiančius vaizdus, tokius kaip sporto varžybos, žaidimai, veiksmo scenos. Taip išvengiama vaizdo mirguliavimo ir dėl to atsirandančio akių nuovargio.

Lyginant su TN panelės monitoriais, IPS panelė suteikia platesnį matymo kampą. Tai leidžia žaisti žaidimus ir žiūrėti vaizdo įrašus įsitaisius, kaip patogu – sėdint, stovint ar atsilošus.

Naujosios serijos monitoriuose yra įdiegta tradicinė spalvų kalibravimo funkcija, kuri padeda tiksliai sureguliuoti spalvas. „IPS7" serija turi LG patentuotą operacinę sistemą, kuri supaprastina kalibravimo procesą profesionalams, tokiems kaip fotografai ir grafikos dizaineriai

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

Jurgita IP: 85.206.130.194
2012-07-25 10:53 (!)
nieko naujo LG čia nepristatė, žiūrint į rinką. tokių produktų jau buvo.

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »

Kas laimės: lietuviškos technologijų baimės ar mašinos, atstojančios Dievą?

Kaip keičiantis technologijoms keičiasi pasaulis aplinkui? Apie tai kalbamės su informacinių technologijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi. skaityti »

Kaip pradėti kurti „tech“ karjerą? (1)

Darbo rinkos prognozės, vertinant 10–15 metų į priekį, didžiuliu greičiu ir toliau įtvirtina vieną svarbią kryptį – technologijas. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios (2)

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »