Išmaniųjų telefonų su 4K ekranais laukiama antroje metų pusėje

Publikuota: 2015 m. sausio 12 d. pirmadienis

Aukštesnės klasės (angl. high-end) išmaniųjų telefonų gamintojai ir toliau tobulina savo gaminius. Tikimasi, kad šiemet daugiausia dėmesio bus skiriama tokių telefonų ekranams ir fotokameroms.

Šiuo metu rinkoje siūlomi high-end klasės išmanieji telefonai su QHD ekranais. Jų raiška 2560 × 1440 pikselių. Tokių įrenginių siūlo kompanijos „LG Electronics“, „Samsung Electronics“, „Oppo“ ir „Vivo“. Prognozuojama, kad 2015 metų antroje pusėje pasirodys pirmieji išmanieji telefonai su 4K ekranais, kurių raiška siekia 3840 × 2160 arba 4096 × 2160. Tokius ekranus jau gamina kompanija „Sharp“. Beje, 2015 metais ir toliau bus gaminami išmanieji telefonai su lenktais ekranais. Be LG ir „Samsung“, jų pasiūlys ir kiti gamintojai.

2015 metai bus reikšmingi ir fotkamerų kokybės tobulinimo atžvilgiu. Prognozuojama, kad atsiras vis daugiau įrenginių su optinio stabilizavimo sistema. Populiarėjant vadinamosioms asmenukėms, telefonuose vis dažniau bus siūlomos 8–13 pikselių priekinės fotokameros.

 

Šaltinis: digitimes.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »