Išmaniųjų telefonų su 4K ekranais laukiama antroje metų pusėje

Publikuota: 2015 m. sausio 12 d. pirmadienis

Aukštesnės klasės (angl. high-end) išmaniųjų telefonų gamintojai ir toliau tobulina savo gaminius. Tikimasi, kad šiemet daugiausia dėmesio bus skiriama tokių telefonų ekranams ir fotokameroms.

Šiuo metu rinkoje siūlomi high-end klasės išmanieji telefonai su QHD ekranais. Jų raiška 2560 × 1440 pikselių. Tokių įrenginių siūlo kompanijos „LG Electronics“, „Samsung Electronics“, „Oppo“ ir „Vivo“. Prognozuojama, kad 2015 metų antroje pusėje pasirodys pirmieji išmanieji telefonai su 4K ekranais, kurių raiška siekia 3840 × 2160 arba 4096 × 2160. Tokius ekranus jau gamina kompanija „Sharp“. Beje, 2015 metais ir toliau bus gaminami išmanieji telefonai su lenktais ekranais. Be LG ir „Samsung“, jų pasiūlys ir kiti gamintojai.

2015 metai bus reikšmingi ir fotkamerų kokybės tobulinimo atžvilgiu. Prognozuojama, kad atsiras vis daugiau įrenginių su optinio stabilizavimo sistema. Populiarėjant vadinamosioms asmenukėms, telefonuose vis dažniau bus siūlomos 8–13 pikselių priekinės fotokameros.

 

Šaltinis: digitimes.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »

Kas laimės: lietuviškos technologijų baimės ar mašinos, atstojančios Dievą?

Kaip keičiantis technologijoms keičiasi pasaulis aplinkui? Apie tai kalbamės su informacinių technologijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi. skaityti »

Kaip pradėti kurti „tech“ karjerą? (1)

Darbo rinkos prognozės, vertinant 10–15 metų į priekį, didžiuliu greičiu ir toliau įtvirtina vieną svarbią kryptį – technologijas. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios (2)

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »