HTC negamins WP8 telefonų su dideliais ekranais

Publikuota: 2012 m. gruodžio 19 d. trečiadienis

Taivaniečiai HTC tapo vieni iš pirmųjų, kurie pristatė išmanųjį telefoną 5 colių įstrižainės ekranu, o iš paskos kitais metais paseks ir kiti gamintojai. Vis dėlto dėl „Microsoft“ užmojų gamintojas tos pačios taktikos negali taikyti operacinės sistemos „Windows Phone 8” valdomiems telefonams.

Kaip praneša naujienų agentūra „Bloomberg“, „Microsoft“ riboja savo partnerių laisvę. Štai „Windows Phone 8“ operacinės sistemos valdomi išmanieji telefonai ne tik turi naudoti tam tikrus procesorius, tačiau ir jų ekrano raiška turėtų būti tokia, kokia nurodyta kompanijos „Microsoft“.

Nors pranešama tik apie tai, kad horizontaliai ekrano raiška turėtų būti 720 taškų, o apie vertikalią poziciją nieko nekalbama, jau ir taip aišku, kad  įprastinė „Windows Phone 8“ išmaniųjų telefonų raiška turėtų būti 1280x720 taškų, o tai taip blogai.

HTC veikiausiai nori parodyti savo „nagus“, nes šiuo metu rinkoje pilna 4,7 colių ekraną turinčių „Google Android OS“ valdomų įrenginių, kurių raiška tėra 1280x720 taškų. Šiuo metu kompanijos HTC „Windows Phone 8“ flagmanas „8X” turi 4.3 colių įstrižainės ekraną.

 

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »