HTC negamins WP8 telefonų su dideliais ekranais

Publikuota: 2012 m. gruodžio 19 d. trečiadienis

Taivaniečiai HTC tapo vieni iš pirmųjų, kurie pristatė išmanųjį telefoną 5 colių įstrižainės ekranu, o iš paskos kitais metais paseks ir kiti gamintojai. Vis dėlto dėl „Microsoft“ užmojų gamintojas tos pačios taktikos negali taikyti operacinės sistemos „Windows Phone 8” valdomiems telefonams.

Kaip praneša naujienų agentūra „Bloomberg“, „Microsoft“ riboja savo partnerių laisvę. Štai „Windows Phone 8“ operacinės sistemos valdomi išmanieji telefonai ne tik turi naudoti tam tikrus procesorius, tačiau ir jų ekrano raiška turėtų būti tokia, kokia nurodyta kompanijos „Microsoft“.

Nors pranešama tik apie tai, kad horizontaliai ekrano raiška turėtų būti 720 taškų, o apie vertikalią poziciją nieko nekalbama, jau ir taip aišku, kad  įprastinė „Windows Phone 8“ išmaniųjų telefonų raiška turėtų būti 1280x720 taškų, o tai taip blogai.

HTC veikiausiai nori parodyti savo „nagus“, nes šiuo metu rinkoje pilna 4,7 colių ekraną turinčių „Google Android OS“ valdomų įrenginių, kurių raiška tėra 1280x720 taškų. Šiuo metu kompanijos HTC „Windows Phone 8“ flagmanas „8X” turi 4.3 colių įstrižainės ekraną.

 

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »

Kas laimės: lietuviškos technologijų baimės ar mašinos, atstojančios Dievą?

Kaip keičiantis technologijoms keičiasi pasaulis aplinkui? Apie tai kalbamės su informacinių technologijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi. skaityti »

Kaip pradėti kurti „tech“ karjerą? (1)

Darbo rinkos prognozės, vertinant 10–15 metų į priekį, didžiuliu greičiu ir toliau įtvirtina vieną svarbią kryptį – technologijas. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios (2)

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »