„HTC Eternity“ – pirmasis telefonas su OS „Mango“ atnaujinimu?

Publikuota: 2011 m. liepos 4 d. pirmadienis

Jau gana ilgą laiką negirdėti jokių naujienų iš Taivano kompanijos HTC stovyklos, tačiau panašu, kad bendrovė žada grįžti į rinką su trenksmu. Kaip praneša GSMArena.com, HTC šiuo metu ruošia naują išmanųjį telefoną, kuris turės ne tik didžiulį 4,7 colių „Super LCD“ ekraną, bet ir naudos naujausią „Windows Phone 7“ operacinės sistemos versiją „Mango“.

Spėjama, kad išmanusis telefonas bus pavadintas „Eternity“ vardu ir dar turės galingą 1,5 GHz taktinio dažnio vieno branduolio kompanijos „Qualcomm“ centrinį procesorių „MSM8255“ bei 16 GB vidinės atminties.

Galinėje telefono dalyje turėtų būti įmontuota 8 megapikselių kamera su dviguba šviesos diodų (LED) blykste, kuri galės daryti didelės raiškos 720p vaizdo įrašus. Įrenginio priekyje bus galima rasti 1,3 megapikselių kamerą, kuri skirta vaizdo pokalbiams. Be to, žadama, kad „HTC Eternity“ turės Wi-Fi, navigacijos, DLNA, Bluetooth 2.1 su EDR modulius bei 1650 mAh bateriją.

Deja, kol kas nėra žinoma nei išmaniojo telefono kaina, nei jo išleidimo data. Tačiau apžvalgininkai spėja, kad įrenginys turėtų pasirodyti rudenį, kai oficialiai „Mango“ atnaujinimas bus pradėtas diegti visuose naujuose „Windows Phone 7“ telefonuose.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »