„HTC Eternity“ – pirmasis telefonas su OS „Mango“ atnaujinimu?

Publikuota: 2011 m. liepos 4 d. pirmadienis

Jau gana ilgą laiką negirdėti jokių naujienų iš Taivano kompanijos HTC stovyklos, tačiau panašu, kad bendrovė žada grįžti į rinką su trenksmu. Kaip praneša GSMArena.com, HTC šiuo metu ruošia naują išmanųjį telefoną, kuris turės ne tik didžiulį 4,7 colių „Super LCD“ ekraną, bet ir naudos naujausią „Windows Phone 7“ operacinės sistemos versiją „Mango“.

Spėjama, kad išmanusis telefonas bus pavadintas „Eternity“ vardu ir dar turės galingą 1,5 GHz taktinio dažnio vieno branduolio kompanijos „Qualcomm“ centrinį procesorių „MSM8255“ bei 16 GB vidinės atminties.

Galinėje telefono dalyje turėtų būti įmontuota 8 megapikselių kamera su dviguba šviesos diodų (LED) blykste, kuri galės daryti didelės raiškos 720p vaizdo įrašus. Įrenginio priekyje bus galima rasti 1,3 megapikselių kamerą, kuri skirta vaizdo pokalbiams. Be to, žadama, kad „HTC Eternity“ turės Wi-Fi, navigacijos, DLNA, Bluetooth 2.1 su EDR modulius bei 1650 mAh bateriją.

Deja, kol kas nėra žinoma nei išmaniojo telefono kaina, nei jo išleidimo data. Tačiau apžvalgininkai spėja, kad įrenginys turėtų pasirodyti rudenį, kai oficialiai „Mango“ atnaujinimas bus pradėtas diegti visuose naujuose „Windows Phone 7“ telefonuose.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »

Kas laimės: lietuviškos technologijų baimės ar mašinos, atstojančios Dievą?

Kaip keičiantis technologijoms keičiasi pasaulis aplinkui? Apie tai kalbamės su informacinių technologijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi. skaityti »

Kaip pradėti kurti „tech“ karjerą? (1)

Darbo rinkos prognozės, vertinant 10–15 metų į priekį, didžiuliu greičiu ir toliau įtvirtina vieną svarbią kryptį – technologijas. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios (2)

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »