„Fitbit“ pristatė išmanųjų laikrodį „Ionic“

Publikuota: 2017 m. rugsėjo 4 d. pirmadienis

Fizinio aktyvumo apyrankių ir laikrodžių gamintojas „Fitbit“ (JAV) šią savaitę pristatė ilgai lauktą produktą – išmanųjį laikrodį sportuojantiems – „Fitbit Ionic“.

Jame, rodos, yra viskas ko buvo galima tikėtis iš naujos kartos išmaniojo laikrodžio – „Wi-fi“, integruotas GPS imtuvas, „NFC“ technologija, leidžianti atlikti bekontakčius mokėjimus, „Bluetooth“ sąsaja, telefono pranešimai, muzikos valdymas. Tačiau „Ionic“ turi ir kuo nustebinti – tai SpO2 technologinis sprendimas, gebantis fiksuoti deguonies kiekį kraujyje.

„Kartu su naujuoju „Ionic“ „Fitbit“ pradžiugins dar labiau patobulintomis sveikatos stebėsenai skirtomis funkcijomis, kurios apima tiek miego stadijų, širdies ritmo poilsio metu, deguonies suvartojimo fiksavimą. Tačiau bene labiausiai laukta žinia – atsparumas vandeniui, –  teigia GPS.LT atstovas Mykolas Treigys.

„Fitbit“ nurodo, jog šiame, kaip ir kituose kompanijos gaminiuose, daug dėmesio skiriama fizinio aktyvumui bei sveikatingumui – skatinama daugiau judėti, fiksuojamas žingsnių kiekis, įveikti aukštai, atstumas.

Šio „Fitbit“ gaminio naujiena – atsparumas vandeniui, jis siekia 50 m, taip pat fiksuojama ir plaukimo veikla. Statistinė informacija yra pasiekiama „Fitbit“ programėlėje, kurioje galima stebėti ir progresą.

„Fitbit Ionic“ ekranas atitinka „Gorilla glass 3“ standartus, jo dydis 29,23 mm (plotis), 21 mm (aukštis), bendras plotis yra 35,99 mm. „Ionic“ laikrodžio komplektaciją sudarys tiek S, tiek L dydžio apyrankės. Anot gamintojo, baterijos tarnavimo laikas siekia 4 dienas.

Rugpjūčio pabaigoje buvo pristatyti dar du „Fitbit“ gaminiai – belaidės ausinės sportuojantiems „Fitbit Flyer“ bei išmaniosios svarstyklės „Fitbit Aria 2“.

Numatoma, jog Lietuvos rinkoje „Fitbit Ionic“ pasirodys jau šį spalį. „Fitbit“ skelbia, jog šio laikrodžio kaina turėtų siekti apie 350 Eur.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Modernios technologijos jau leidžia stebėti ir savo miegą

Įrenginiai „Fitbit“ suteikia galimybę nuolat sekti savo aktyvumą, sudegintas kalorijas, svorio pokyčius, mitybą ir netgi miegą. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »

Sukurtas atminties lustas padės greičiau apdoroti informaciją

Kalifornijos technologijos instituto tyrėjai sukūrė lustą, padėsiantį greičiau apdoroti informaciją mažesniuose įrenginiuose. skaityti »

„Samsung“ pristatė itin greitą ir patikimą nešiojamą diską „SSD T5“

Įrenginys turi naujausią 64 sluoksnių „V-NAND“ technologiją, todėl pasižymi vienu didžiausių rinkoje įrašymo greičiu, duomenų užšifravimu bei yra kompaktiško, bet patvaraus dizaino. skaityti »

Pirmasis telefonas vaikui: į ką atkreipti dėmesį perkant?

Rugsėjis tėveliams ir jų atžaloms, pradedančioms eiti į mokyklą, atneša nemažai iššūkių. Kai kuriems jų tenka pasirūpinti ne tik būtinais mokykliniais reikmenimis, tačiau ir tokiais pirkiniais kaip išmanusis telefonas. skaityti »

„IFA 2017“ parodoje – „Samsung“ produktai, keičiantys žmogaus kasdienybę

Šiuo metu Berlyne vykstančioje technologijų parodoje „IFA 2017“ „Samsung“ pristatė produktus, kurie, anot kompanijos atstovų, netolimoje ateityje pakeis mūsų kasdienybę. skaityti »

„Fitbit“ pristatė išmanųjų laikrodį „Ionic“

Fizinio aktyvumo apyrankių ir laikrodžių gamintoja „Fitbit“ šią savaitę pristatė ilgai lauktą produktą – išmanųjį laikrodį sportuojantiems „Fitbit Ionic“. skaityti »

Kaip išsirinkti planšetinį kompiuterį mokiniui?

Labai didelis planšetinių kompiuterių mobilumas suderintas su aukšto lygio funkcionalumu ir mažesnėmis nei nešiojamų kompiuterių kainomis lemia, kad ruošiantis mokyklai tikrai verta pagalvoti būtent apie šio įrenginio įsigijimą. skaityti »

Kas ketvirtas Lietuvos verslininkas pirmiausia laukia pokyčių švietimo sistemoje

Nuo realių darbo rinkos poreikių atitrūkusi Lietuvos švietimo sistema tampa kliūtimi kuriant geresnį gyvenimą Lietuvoje. Tuo įsitikinęs kas ketvirtas šalies verslininkas, įžvelgiantis švietimo sistemos reformų būtinybę. skaityti »

Kaip pasikeitusi darbo rinka diktuoja technologijų madas?

Prognozuojama, kad iki 2020–ųjų 40 proc. pasaulio gyventojų dirbs patys sau – vyraus laisvai samdomo darbo rinka. skaityti »