„Cisco Systems Inc.“ ir „Philips Lighting“ kartu diegs daiktų internetą

Publikuota: 2015 m. gruodžio 14 d. pirmadienis

„Philips Lighting“(„Philips“) ir „Cisco Systems Inc.“ („Cisco“) sukūrė strateginį aljansą, skirtą diegti daiktų interneto technologijas šiuolaikiniuose verslo centruose, efektyviai išnaudojant ir taupant energiją.

Šviesos diodų sistemas „Philips LED“ sujungus su „Cisco“ tinklu, bus kuriamas projektas, iš kurio tikimasi gauti 1 mlrd. eurų pelną.

Apšvietimas reikalingas visur, todėl tai yra pats paprasčiausias būdas diegti вaiktų internetą į verslo pastatus.

Panaudojant „Cisco“ technologiją ir „Philips“ šviesos kištukinis lizdas su įtaisytais jutikliais ir specialia programine įranga, gali būti sukuriamas tinklas, per kurį perduodami duomenys ir teikiamos naujos paslaugos.  

Sudarydamos aljansą, „Philips“ ir „Cisco“ išsikėlė uždavinį paskubinti naujos technologijos diegimą, siūlant šiuolaikiškiems pastatams efektyvų, taupų ir komfortišką sprendimą.

„Susijungus dviem pasaulinio garso apšvietimo ir tinklo technologijų sričių bendrovėms, viso pasaulio verslo pastatuose bus sparčiai diegiamas daiktų internetas. Užsakovai gaus efektyvią apšvietimo sistemą ir galės naudotis informacija, kurią jiems perduos apšvietimo įranga, kad būtų galima taupyti energiją, mažinti išlaidas ir optimizuoti darbo erdvę. Šviesos įrenginiai, prijungti prie saugaus ir patikimo IT tinklo, taps išmaniųjų biurų technologijų pagrindu“, – sakė „Philips“ vyresnysis viceprezidentas Bill Bien.

„Pasaulyje vyksta skaitmenizavimo procesai, o kartu su „Philips“ paspartinsime šviesos tinklų skaitmenizavimą, kad žmonės galėtų efektyviau ir kokybiškiau naudotis technologijomis, – teigė „Cisco“ vyresnysis viceprezidentas darbui  su ryšio operatoriais.

Apšvietimo įrenginiai su jutikliais matuoja aplinkos parametrus, pvz., erdvės užimtumo davikliai gali perduoti informaciją apie tai, ar tam tikroje patalpoje reikalingas apšvietimas ar galima jį išjungti.

Numatoma, kad naudojant prie „Cisco“ tinklo prijungtą „Philips LED“ apšvietimo sistemą bus galima sutaupyti apie 80 proc. elektros energijos ir pastato išlaikymo išlaidų. Panaudojant mobilųjį ryšį ir programas išmaniesiems telefonams, apšvietimo sistemą darbuotojai galėtų patogiai valdyti.

Demonstracinis „Cisco“ ir „Philips“ sprendimas jau įdiegtas  „Cisco Kanados biure Toronte.

Šaltinis: сontent-review.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »

Kas laimės: lietuviškos technologijų baimės ar mašinos, atstojančios Dievą?

Kaip keičiantis technologijoms keičiasi pasaulis aplinkui? Apie tai kalbamės su informacinių technologijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi. skaityti »

Kaip pradėti kurti „tech“ karjerą? (1)

Darbo rinkos prognozės, vertinant 10–15 metų į priekį, didžiuliu greičiu ir toliau įtvirtina vieną svarbią kryptį – technologijas. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios (2)

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »