„Apple“ pristatė pirmąjį „Thunderbolt“ monitorių

Publikuota: 2011 m. liepos 22 d. penktadienis

„Apple“ – pirmoji kompanija, kuri savo nešiojamuosiuose kompiuteriuose pasiūlė naująją „Thunderbolt“ sąsają. Taigi bendrovė nori būti ir pirmąja, pristačiusia monitorių su šia jungtimi.

Naujasis „Apple“ monitorius, 27 colių įstrižainės modelis, turės „LED Cinema“ ekraną su 2560x1440 taškų rezoliucija bei integruota „FaceTime“ HD vaizdo kamera, 2.1 garso sistema, LAN, tris USB 2.0 ir, žinoma, „Thunderbolt“ jungtį.
„Thunderbolt“ ekranas yra nuostabus sprendimas jūsų nešiojamajam „Mac“ kompiuteriui, – sako Philipas Schilleris, bendrovės„Apple“ atstovas. – Panaudoję vos vieną kabelį, jūs galėsite regėti vaizdus dideliame ekrane, o prie jo prijungti visą norimą periferinę ar net garso įrangą“.
„Apple Thunderbolt“ ekranas turėtų pasirodyti vasaros pabaigoje Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Europoje, o jo kaina svyruos nuo 1 000 JAV dolerių.

Šaltinis: technews.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »