Ūkio banko klientai elektroninėse parduotuvėse pernai pirko dvigubai daugiau

Publikuota: 2012 m. vasario 2 d. ketvirtadienis

Ūkio bankas, 2011 m. toliau aktyviai plėtęs elektroninių parduotuvių sąrašą, kuriose galima atsiskaityti per Eta banką, sulaukė ir augančio savo klientų susidomėjimo šia paslauga. Per praėjusius metus Ūkio banko klientų atsiskaitymų elektroninėse parduotuvėse skaičius per Eta banką internete išaugo 70 proc., o apyvarta kilo 2,3 karto. 2011 m. beveik 20 proc. augo ir paties Eta banko klientų skaičius.

„Nuosekliai plečiame Eta banko klientams siūlomų el. parduotuvių sąrašą. Mūsų tikslas – Eta banke suburti tokį el. parduotuvių spektrą, kad žmogus galėtų patogiai internetu susitvarkyti būtiniausius savo reikalus: įsigyti maisto prekių, įvairių buities reikmenų, technikos, įvairių bilietų, sumokėti už įvairias paslaugas. Tai padeda sutaupyti daug brangaus laiko, išvengti nebūtinų kelionių. Ir toliau kryptingai plėsime atsiskaitymo internete galimybės savo klientams“, - sakė Ūkio banko Elektroninės bankininkystės departamento direktorė Jolita Kiaušienė.

Praėjusiais metais, palyginti su 2010 m., atskaitymų per Eta banką skaičius elektroninėse parduotuvėse išaugo 70 proc., o apyvarta 2011 m. augo daugiau kaip 2,3 karto – iki 4,3 mln. litų.

Pasak J. Kiaušienės, atsiskaitymų skaičių ir apyvartas el. parduotuvėse kelia augantis pasitikėjimas šiomis parduotuvėmis bei jų įvairovė. „Jau tampa įprasta apsipirkti internete, įsigyti įvairių prekių ir paslaugų. Išbandę šias paslaugas nenusivilia ir dažnai įvertina jų privalumus“, - pastebi J.Kiaušienė. 

Per praėjusius metus Ūkio bankas pristatė 25 naujas elektronines parduotuves, kuriose galima atsiskaityti per Eta banką. 2011 m. gruodžio mėn. bendras tokių el. parduotuvių skaičius sieke 120. Per metus išaugo ir pačios Ūkio banko elektroninės bankininkystės klientų skaičius: per 2011 m., palyginti su 2010 m., jis padidėjo beveik 20 proc. ir priartėjo prie 144 tūkstančių.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »

Nauja monetų serija įamžins Lietuvos rūmų ir dvarų paveldą

Lietuvos bankas išleido kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Radvilų rūmams Vilniuje. skaityti »

V.Sutkus pritaria atsiskaitymo virtualiąja valiuta reglamentavimui

Valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamente įkurtas naujas e-komercijos padalinys, skirtas darbui su atsiskaitymais virtualiomis valiutomis, teikia vilties, kad ši nesąžiningam verslui vystytis itin palanki terpė nespės išsiplėsti. skaityti »

„Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininke paskirta J.Jazukevičienė

Nuo š.m. rugsėjo 18 dienos „Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininkės ir administracijos vadovės pareigas pradėjo eiti Jūratė Jazukevičienė. skaityti »

Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. skaityti »