Ūkio bankas skatins Lietuvos vaikus taupyti

Publikuota: 2012 m. gegužės 18 d. penktadienis

Artėjant Tarptautinei vaikų gynimo dienai, Ūkio bankas, siekdamas išmokyti ir paskatinti Lietuvos vaikus taupyti, kviečia tėvelius, senelius ar kitus giminaičius padėti kaupiamąjį indėlį vaikui ir taip sudaryti jam galimybę patogiau ir greičiau taupyti savo svajonei. Akcijos metu, birželio 1-17 d., vaikams iki 14 m. Ūkio bankas dovanos specialias taupykles, kuriose jie galės taupyti pinigus ir jais vėliau papildyti savo kaupiamąjį indėlį.

„Puiku, jeigu taupymo įpročiai vaikui yra diegiami nuo mažų dienų – prie to siekiame prisidėti ir mes. Kviečiame vaikus pagalvoti apie tai, kokiam tikslui jie norėtų susitaupyti ir tikslingai to siekti. Vieni vaikai norės įsigyti kokį nors daiktą, kiti galbūt svajoja apie studijas užsienyje – kokios bebūtų svajonės, tikslingas taupymas suteikia daug daugiau garantijų, jog jas iš tiesų pavyks įgyvendinti“, – sako Ūkio banko Produktų plėtros departamento direktorė Balanda Bradulskienė.

Nuo birželio 1 iki 17 d. tėvai, seneliai ar kiti asmenys bet kuriame Ūkio banko skyriuje galės padėti kaupiamąjį indėlį vaikui, kuris dovanų gaus taupyklę. B. Bradulskienės teigimu, kaupiamasis indėlis – labai patogus taupymo būdas, kuomet suaugusieji nori ne tik skirti tam tikrą sumą savo vaikui, bet ir prisidėti prie savo atžalų taupymo įgūdžių formavimo bei finansinės atsakomybės skatinimo. Kaupiamasis indėlis yra patogus tuo, jog jį bet kada galima papildyti nemokamai bet kokio dydžio suma. Tokiu atveju, susitaupęs pinigų, ir pats vaikas galės prisidėti prie savo svajonės įgyvendinimo, įnešdamas savo sukauptą sumą į kaupiamojo indėlio sąskaitą. Minimali pradinė indėlio suma Ūkio banke – 200 litų.

„Siekdami taupymo procesą vaikams padaryti įdomesnį, akcijos metu kiekvienam vaikui, kuriam bus padėtas indėlis, dovanosime po taupyklę, kurioje jis galės taupyti pinigus savo svajonei, o sutaupęs tam tikrą sumą, – ateiti į Ūkio banką ir papildyti savo kaupiamąjį indėlį“, – sakė B. Bradulskienė.

Ūkio bankas yra pirmasis komercinis bankas Lietuvoje, jau trečią dešimtmetį teikiantis patikimas paslaugas plačiame nuosavame klientų aptarnavimo tinkle, kurį sudaro 60 padalinių visoje šalyje. Be to, Ūkio banko mokėjimo kortelės aptarnaujamos 266 bendrojo tinklo bankomatų ir 33-uose Lietuvos pašto skyriuose.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »