SEB bankas pradeda leisti naujus leidinius apie taupymą ir investavimą

Publikuota: 2013 m. rugsėjo 19 d. ketvirtadienis

SEB bankas pradeda leisti naujus leidinius apie taupymą ir investavimą. Kiekvieną ketvirtį bus leidžiama investicijų apžvalga, kiekvieną mėnesį pasirodys naujienlaiškis, pakeisiantis dabar leidžiamą leidinį „Finansų rinkų apžvalga ir investicinių fondų veiklos rezultatai“. Naujieji leidiniai bus leidžiami lietuvių ir anglų kalbomis.

„Šiuose leidiniuose bus pateiktas SEB požiūris į  taupymą ir investavimą. Leidiniai suteiks išsamesnės informacijos ir daugiau žinių apie svarbiausius įvykius finansų rinkose ir jų įtaką investicijoms“, — sako Gediminas Milieška, SEB Baltijos šalių tarnybos taupymo ir investavimo padalinio vadovas.

Kiekvieną mėnesį leidžiamame naujienlaiškyje bus pateikiama trumpa pasaulio rinkų apžvalga, komentaras apie svarbiausius įvykius ir jų įtaką rinkoms ir investicijoms. Šiuose naujienlaiškiuose taip pat bus skelbiami įvairūs straipsniai taupymo ir investavimo temomis — naudingi patarimai ir idėjos taupantiems ir investuojantiems, aprašomos įvairios taupymo ir investavimo paslaugos. Šio mėnesio naujienlaiškį galite rasti čia.

Kiekvieną ketvirtį pasirodysiantis leidinys „Investicijų apžvalga“ bus rengiamas pagal tarptautinės SEB grupės skelbiamas investicijų apžvalgas. Šioje apžvalgoje bus aptariamos aktualios ketvirčio temos, susijusios su  pasaulio ekonomikos tendencijomis ir įvairiomis finansinio turto rūšimis. Pirmoji investicijų apžvalga pasirodys spalį.

Naujuosius leidinius bus galima rasti SEB banko interneto svetainės skiltyje „Taupymas ir investavimas“. Šiuos leidinius taip pat galima prenumeruoti ir kaskart gauti juos tiesiai į el. pašto dėžutę. Leidinių prenumeratos formą rasite čia.

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija (1)

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »

Nauja monetų serija įamžins Lietuvos rūmų ir dvarų paveldą

Lietuvos bankas išleido kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Radvilų rūmams Vilniuje. skaityti »

V.Sutkus pritaria atsiskaitymo virtualiąja valiuta reglamentavimui

Valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamente įkurtas naujas e-komercijos padalinys, skirtas darbui su atsiskaitymais virtualiomis valiutomis, teikia vilties, kad ši nesąžiningam verslui vystytis itin palanki terpė nespės išsiplėsti. skaityti »

„Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininke paskirta J.Jazukevičienė

Nuo š.m. rugsėjo 18 dienos „Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininkės ir administracijos vadovės pareigas pradėjo eiti Jūratė Jazukevičienė. skaityti »

Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. skaityti »

Lietuva taps Europos „FinTech“ centru?

Žymus lietuvių verslininkas, fondo „Nextury Ventures“ pirmininkas Ilja Laurs teigia, kad šiuolaikinei elektroninei ekonomikai tradiciniai pinigai nebetinka ir juos gali išstumti kriptovaliutos. skaityti »

Kaip ir kam skolinasi lietuviai? O kam latviai?

Prireikus pinigų brangesniems pirkiniams ar kitoms išlaidoms padengti lietuviai neretai kreipiasi į vartojimo paskolas suteikiančias įstaigas. skaityti »

Pažvelkite, kas bekontaktės kortelės viduje

Lietuvos bankai žengia koja kojon su Europos bankininkystės inovacijomis. Kai kurie bankai norintiesiems pasikeisti savo kortelę ar įsigyti naują jau siūlo tik bekontaktes korteles. skaityti »