SEB bankas įmonių grupei EIKA suteikė 16,3 mln. paskolą

Publikuota: 2012 m. liepos 3 d. antradienis

SEB bankas „EIKA“ įmonių grupei suteikė 16,3 mln. litų paskolą, kuri skirta gyvenamųjų kvartalų Vilniuje plėtrai. Paskola bus panaudota daugiabučio namo ir daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės Pilaitėje bei mažaaukščių daugiabučių namų ir kotedžų statybai Santariškėse.

„Siekiame plėtoti ilgalaikę, pasitikėjimu grįstą partnerystę su įmonėmis, kurios glaudžiai bendradarbiavo su banku ir ekonomikos pakilimo, ir nuosmukio laikais. Krizei slūgstant, atidžiai stebime situaciją nekilnojamo turto rinkoje ir teikiame finansavimą perspektyviems, šiandienines realijas atitinkantiems gyvenamosios statybos projektams“, – sakė Aivaras Čičelis, SEB banko prezidento pavaduotojas ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius.

Planuojama, kad šiais metais „Eika“ iš viso į plėtrą Pilaitėje investuos apie 10 mln. litų, kurie bus skirti naujo devynių aukštų daugiabučio bei daugiaaukštės 520 vietų automobilių stovėjimo aikštelės statybai. Šiuo metu Pilaitėje baigiamas statyti 42 butų daugiabutis, o praėjusią savaitę baigtas statyti ir pripažintas tinkamu naudoti 71 buto devynaukštis namas.

„Santariškių namai“ šiais metais į mažaaukštės gyvenvietės šalia Verkių parko plėtrą planuoja investuoti 18 mln. litų. Šiuo metu Santariškėse baigiamas statyti 30 butų daugiabutis bei novatoriški kotedžai. Šiais metais taip pradėta ir „Gilių“ kvartalo statyba. „Gilių“ projektas išsiskiria tuo, kad šiuose namuose visi butai turės erdvias net iki 45 m2 ploto terasas arba iki 9 m2 ploto balkonus. Kvartale suprojektuota190 butų, kurių plotas svyruoja nuo 31 iki 82 kvadratinių metrų. Planuojama, kad pirmieji naujakuriai „Gilių“ kvartale apsigyvens jau kitų metų pavasarį. Santariškėse šiais metais planuojama pastatyti apie 80 butų ir kotedžų.

Iki 2015 metų „Eika“ Pilaitėje planuoja pastatyti apie 250 naujų butų ir prekybos centrą; tiek pat butų bei prekybos ir paslaugų centrą numatoma pastatyti ir Santariškėse. 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija (1)

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »

Nauja monetų serija įamžins Lietuvos rūmų ir dvarų paveldą

Lietuvos bankas išleido kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Radvilų rūmams Vilniuje. skaityti »

V.Sutkus pritaria atsiskaitymo virtualiąja valiuta reglamentavimui

Valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamente įkurtas naujas e-komercijos padalinys, skirtas darbui su atsiskaitymais virtualiomis valiutomis, teikia vilties, kad ši nesąžiningam verslui vystytis itin palanki terpė nespės išsiplėsti. skaityti »

„Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininke paskirta J.Jazukevičienė

Nuo š.m. rugsėjo 18 dienos „Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininkės ir administracijos vadovės pareigas pradėjo eiti Jūratė Jazukevičienė. skaityti »

Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. skaityti »

Lietuva taps Europos „FinTech“ centru?

Žymus lietuvių verslininkas, fondo „Nextury Ventures“ pirmininkas Ilja Laurs teigia, kad šiuolaikinei elektroninei ekonomikai tradiciniai pinigai nebetinka ir juos gali išstumti kriptovaliutos. skaityti »

Kaip ir kam skolinasi lietuviai? O kam latviai?

Prireikus pinigų brangesniems pirkiniams ar kitoms išlaidoms padengti lietuviai neretai kreipiasi į vartojimo paskolas suteikiančias įstaigas. skaityti »

Pažvelkite, kas bekontaktės kortelės viduje

Lietuvos bankai žengia koja kojon su Europos bankininkystės inovacijomis. Kai kurie bankai norintiesiems pasikeisti savo kortelę ar įsigyti naują jau siūlo tik bekontaktes korteles. skaityti »