Pokyčiai AB „Citadele“ banko valdyboje

Publikuota: 2016 m. rugsėjo 15 d. ketvirtadienis

AB „Citadele“ bankas praneša, kad š.m. gruodžio 1 dieną Skirmantas Jareckas pasitrauks iš valdybos pirmininko ir administracijos vadovo pareigų ir sieks naujų karjeros galimybių už „Citadele“ grupės ribų. Naująja valdybos pirmininke (CEO) ir administracijos vadove bus paskirta Dace Priede, kuri šiuo metu „Citadele“ banke užima valdybos narės ir verslo vadovės (CBO) pareigas.

Skirmantas Jareckas „Citadele“ banke dirba nuo 2002 m. Iki 2014 m., kuomet jis buvo paskirtas banko valdybos pirmininku, S. Jareckas ėjo valdybos nario ir iždo departamento vadovo pareigas. Jam užimant valdybos pirmininko pareigas, 2016 m. pradžioje klientų pasitenkinimo lygio tyrimų bendrovė „Dive“, kasmet vykdanti bankų paslaugų kokybės tyrimus Baltijos šalyse, „Citadele“ banką pripažino geriausią klientų aptarnavimą siūlančiu paslaugų teikėju šalies bankininkystės sektoriuje.

„Esame dėkingi Skirmantui už ilgus darbo Iždo departamente ir vadovavimo bankui metus. Jo dėka „Citadele“ banko rezultatai Lietuvos mažmeninės bankininkystės ir mažų bei vidutinio dydžio įmonių segmente ženkliai pagerėjo. Per paskutiniuosius dvejus metus Skirmantas ir jo komanda Lietuvoje ėmėsi iniciatyvų, padėjusių „Citadele“ bankui įgyvendinti naująją strategiją bei užtikrinti pastovų paskolų ir indėlių portfelių augimą. Linkime Skirmantui sėkmės įgyvendinant ateities planus ir dėkojame jam už tai, kad ne vienerius metus buvo vertingas komandos narys“, – sakė Juris Jākobsons, „Citadele“ banko stebėtojų tarybos narys.

„Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę su savo komanda per trumpą laiką įgyvendinti didelius tikslus. Jau pirmaisiais mano vadovavimo bankui metais buvome pripažinti geriausią klientų aptarnavimo lygį užtikrinančiu banku Lietuvoje. Be to, nustebinome rinkos dalyvius pirmieji privatiems klientams pasiūlę kasdienių banko paslaugų paketą už fiksuotą kainą, pristatę naujus produktus verslo paskolų srityje, veiklos naujoves vartojimo paskolų srityje bei kitų naujų produktų ir paslaugų. Tikiu, kad dar daugiau bus pasiekta ateityje. Esu dėkingas savo komandai už profesionalumą ir atkaklų darbą“, – sakė Skirmantas Jareckas.

Dace Priede, kurią banko stebėtojų taryba paskyrė naująja banko valdybos pirmininke, prie „Citadele“ banko valdybos prisijungė 2016 m. sausį ir ėjo verslo vadovės pareigas. „Citadele“ grupėje ji dirba nuo 2008 m. ir užima „Citadele“ grupės Baltijos šalių verslo stebėjimo tarnybos, atsakingos už „Citadele“ veiklą Lietuvoje bei Estijoje, vadovės pareigas. Dace Priede įgijo verslo vadybos magistro laipsnį Tarptautinėje ekonomikos ir verslo administravimo mokykloje Rygoje bei teisinį išsilavinimą Latvijos universitete.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »