Nori pervesti pinigus – suglausk išmaniuosius telefonus

Publikuota: 2015 m. liepos 29 d. trečiadienis

Honkongo mobiliojo ryšio operatorius NKT atidarė mokėjimo tarnybą „Tap & Go“, per kurią įgyvendinami atsiskaitymai per internetą, iš kortelės į kortelę (P2P) ir bekontaktės finansinės operacijos.

Jungdamiesi per NKT tinklą, Csl ir 1010 mobiliųjų operatorių klientai gali įsidiegti į savo išmaniuosius telefonus „Tap & Go“ programėlę, sukurtą „Android“ pagrindu, o tuomet atlikti bekontakčius atsiskaitymus daugiau nei 3 mln. prekybos vietų visame pasaulyje, kurios bendradarbiauja su „MasterCard PayPass“. Per „Tap & Go“ galima pervesti iki 1 290 JAV dolerių.

Be to, pinigus pervesti draugams ar pažįstamiems galima ir per atstumą, ir čia pat, sulietus dviejų išmaniųjų telefonų ekranus. Ši funkcija ypač patogi, kai kavinėje reikia apmokėti bendrą sąskaitą. Pinigų siuntėjui programoje „Tap & Go“ reikia pasirinkti funkciją „Tap to Send“, o tuomet įrašyti norimą pervedimo sumą. Gavėjui savo telefone reikia pasirinkti „Tap to Receive“. Tai atlikus telefonus reikia priartinti vieną prie kito ir paspausti mygtuką „Patvirtinti“.

Papildyti „Tap & Go“ sąskaitą galima ir įnešant grynuosius pinigus arba iš kreditinės kortelės – iki 1 290 JAV dolerių kasdien.

Šaltinis: payspacemagazine.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija (1)

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »

Nauja monetų serija įamžins Lietuvos rūmų ir dvarų paveldą

Lietuvos bankas išleido kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Radvilų rūmams Vilniuje. skaityti »

V.Sutkus pritaria atsiskaitymo virtualiąja valiuta reglamentavimui

Valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamente įkurtas naujas e-komercijos padalinys, skirtas darbui su atsiskaitymais virtualiomis valiutomis, teikia vilties, kad ši nesąžiningam verslui vystytis itin palanki terpė nespės išsiplėsti. skaityti »

„Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininke paskirta J.Jazukevičienė

Nuo š.m. rugsėjo 18 dienos „Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininkės ir administracijos vadovės pareigas pradėjo eiti Jūratė Jazukevičienė. skaityti »

Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. skaityti »

Lietuva taps Europos „FinTech“ centru?

Žymus lietuvių verslininkas, fondo „Nextury Ventures“ pirmininkas Ilja Laurs teigia, kad šiuolaikinei elektroninei ekonomikai tradiciniai pinigai nebetinka ir juos gali išstumti kriptovaliutos. skaityti »

Kaip ir kam skolinasi lietuviai? O kam latviai?

Prireikus pinigų brangesniems pirkiniams ar kitoms išlaidoms padengti lietuviai neretai kreipiasi į vartojimo paskolas suteikiančias įstaigas. skaityti »

Pažvelkite, kas bekontaktės kortelės viduje

Lietuvos bankai žengia koja kojon su Europos bankininkystės inovacijomis. Kai kurie bankai norintiesiems pasikeisti savo kortelę ar įsigyti naują jau siūlo tik bekontaktes korteles. skaityti »