„Ingenico Group“ įgyvendino bekontakčius atsiskaitymus per „Panasonic“ planšetes

Publikuota: 2016 m. sausio 18 d. pirmadienis

„Ingenico Group“ pristatė galimybę atlikti bekontakčius atsiskaitymus per „Panasonic“ planšetinius kompiuterius.

Verslo įmonėms, ypač viešbučių ir mažmeninės prekybos sričių atstovams, itin svarbi galimybė viename įrenginyje suderinti mobiliąsias technologijas ir saugius bekontakčius mokėjimus. Šiuolaikiški atsiskaitymo sprendimai, įvairios verslo programėlės padeda pagerinti klientų aptarnavimo kokyb3 ir kelia pačios prekybos įmonės lygį.  

Kad įgyvendintų naują atsiskaitymo būdą, „Ingenico Group“ pradėjo bendradarbiauti su „Intel“ dar 2015 m. kovo mėnesį.

„Panasonic“ planšetiniai kompiuteriai „Toughpad“ pripažįstami nešiojamųj7 mobiliųjų įrenginių lyderiais. Jie patikimi ir patogūs, – teigia „Panasonic Computer Products Europe“ direktorius Markas Tornas. – Akivaizdu, kad mobiliųjų technologijų pritaikymas klientams aptarnauti, panaudojant modernius atsiskaitymo būdus, įskaitant ir bekontakčius bei NFC atsiskaitymus, stimuliuoja saugių mokėjimo būdų funkcionalumą.“

„Norint operatyviai reaguoti į besikeičiantį klientų elgesį, mažmeninės prekybos sektoriui būtina išplėsti vietų, kuriose galima atlikti mokėjimo operacijas, skaičių. Suderinę profesionalią planšetę ir bekontakčius atsiskaitymus, prekybininkai gali pasiūlyti klientui apsipirkti bet kokioje patogioje vietoje. Šis būdas saugus ir patogus“, – sako „Ingenico Group“ vykdomasis direktorius Mišelis Ležė.

„Ingenico Group“ ir „Panasonic“ sukurtas atsiskaitymo būdas pristatomas Niujorke sausio 17–19 dienomis vykstančioje  parodoje „NRF Expo“.Šaltinis: plusworld.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija (1)

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »

Nauja monetų serija įamžins Lietuvos rūmų ir dvarų paveldą

Lietuvos bankas išleido kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Radvilų rūmams Vilniuje. skaityti »

V.Sutkus pritaria atsiskaitymo virtualiąja valiuta reglamentavimui

Valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamente įkurtas naujas e-komercijos padalinys, skirtas darbui su atsiskaitymais virtualiomis valiutomis, teikia vilties, kad ši nesąžiningam verslui vystytis itin palanki terpė nespės išsiplėsti. skaityti »

„Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininke paskirta J.Jazukevičienė

Nuo š.m. rugsėjo 18 dienos „Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininkės ir administracijos vadovės pareigas pradėjo eiti Jūratė Jazukevičienė. skaityti »

Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. skaityti »

Lietuva taps Europos „FinTech“ centru?

Žymus lietuvių verslininkas, fondo „Nextury Ventures“ pirmininkas Ilja Laurs teigia, kad šiuolaikinei elektroninei ekonomikai tradiciniai pinigai nebetinka ir juos gali išstumti kriptovaliutos. skaityti »

Kaip ir kam skolinasi lietuviai? O kam latviai?

Prireikus pinigų brangesniems pirkiniams ar kitoms išlaidoms padengti lietuviai neretai kreipiasi į vartojimo paskolas suteikiančias įstaigas. skaityti »

Pažvelkite, kas bekontaktės kortelės viduje

Lietuvos bankai žengia koja kojon su Europos bankininkystės inovacijomis. Kai kurie bankai norintiesiems pasikeisti savo kortelę ar įsigyti naują jau siūlo tik bekontaktes korteles. skaityti »