„Ingenico Group“ – mokėjimo sistemų lyderė

Publikuota: 2015 m. rugpjūčio 18 d. antradienis

Kompanija „Ingenico Group“ devintus metus iš eilės išsilaiko mokėjimo terminalų industrijos viršūnėje. Tarptautinės agentūros „Nilson Report“ duomenimis, 2014 m. „Ingenico Group“ tapo pirmąja pasaulio įmone, užimančia 30,23 proc. pasaulinės rinkos.

Per devynerius metus bendrovės pardavimo apimtys regionuose sparčiai auga. Vien per pastaruosius metus Azijos–Ramiojo vandenyno regione „Ingenico“ įrengtų terminalų skaičius išaugo 64 proc., Kanadoje – 50 proc., Lotynų Amerikoje  – 15 proc., Europos šalyse – 13 proc.

Iš viso pasaulyje yra daugiau nei 27 mln. „Ingenico Group“ terminalų, kurie leidžia bankams ir prekybos įmonėms patikimai ir nenutrūkstamai įgyvendinti finansų operacijas.

„Ingenico Group“ didelį dėmesį skiria mokslinei tiriamajai veiklai, į naujoves investuoja dešimtadalį savo biudžeto. Klientai ir partneriai vertina „Ingenico Group“ už kokybiškus technologinius sprendimus, atitinkančius griežtus saugumo reikalavimus.

Daugiau nei 5 500 darbuotojų 170-yje šalių užtikrina patikimą „Ingenico Group“ įrangos darbą visame pasaulyje, suteikdami prekybininkams naują pajamų šaltinį, o mokėjimo kortelių turėtojams – finansinį saugumą.  

Šaltinis: plusworld.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje apyvartoje dar yra beveik pusė milijardo litų

Praėjus daugiau kaip pustrečių metų po Europos Sąjungos bendrosios valiutos euro įvedimo šalyje, 480 mln. vertės litų suma dar nėra grįžusi į litus išleidusį Lietuvos banką. Tai beveik dešimtadalis visų įvedant eurą buvusių apyvartoje litų. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mok... skaityti »