„Google“ siūlo atsiskaityti laisvomis rankomis

Publikuota: 2016 m. kovo 4 d. penktadienis

„Google“ pasiūlė atsiskaitymus per išmaniuosius telefonus pakeisti laisvųjų rankų (angl. hands free) atsiskaitymais, kai pirkėjui iš viso nereikia liesti jokio įrenginio. Šiuo metu tokią paslaugą bando nedidelė žmonių, gyvenančių San Franciske, grupė.  

Norint atsiskaityti be mokėjimo kortelės ir be mobiliojo telefono, reikia iš pradžių būti parsisiuntus programą, veikiančią „Android“ ir „iOS“ operacinėse sistemose. Užregistravus programą, pirkėjo vietai nustatyti naudojama „Bluetooth“, „Wi-Fi“ ir geolokacinė programos.

Norėdamas atsiskaityti, pirkėjas kasininkui turi pasakyti, kad nori susimokėti per „Google“ ir įvardyti savo inicialus. Tuomet sistema parodo registruojantis įkeltą pirkėjo nuotrauką, kad kasininkas galėtų palyginti vaizdą su šiuo metu priešais jį stovinčiu pirkėju.

Ateityje rekomenduojama prekybos centruose įrengti vaizdo kameras, kad klientas būtų atpažįstamas automatiškai ir operatyviai.

Kiek anksčiau panašų atsiskaitymo būdą pasiūlė pradedančioji įmonė „Square“, tačiau jis nesulaukė populiarumo ir prekybininkų pritarimo, todėl buvo atmestas.

Šaltinis: banks.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »