„Google“ siūlo atsiskaityti laisvomis rankomis

Publikuota: 2016 m. kovo 4 d. penktadienis

„Google“ pasiūlė atsiskaitymus per išmaniuosius telefonus pakeisti laisvųjų rankų (angl. hands free) atsiskaitymais, kai pirkėjui iš viso nereikia liesti jokio įrenginio. Šiuo metu tokią paslaugą bando nedidelė žmonių, gyvenančių San Franciske, grupė.  

Norint atsiskaityti be mokėjimo kortelės ir be mobiliojo telefono, reikia iš pradžių būti parsisiuntus programą, veikiančią „Android“ ir „iOS“ operacinėse sistemose. Užregistravus programą, pirkėjo vietai nustatyti naudojama „Bluetooth“, „Wi-Fi“ ir geolokacinė programos.

Norėdamas atsiskaityti, pirkėjas kasininkui turi pasakyti, kad nori susimokėti per „Google“ ir įvardyti savo inicialus. Tuomet sistema parodo registruojantis įkeltą pirkėjo nuotrauką, kad kasininkas galėtų palyginti vaizdą su šiuo metu priešais jį stovinčiu pirkėju.

Ateityje rekomenduojama prekybos centruose įrengti vaizdo kameras, kad klientas būtų atpažįstamas automatiškai ir operatyviai.

Kiek anksčiau panašų atsiskaitymo būdą pasiūlė pradedančioji įmonė „Square“, tačiau jis nesulaukė populiarumo ir prekybininkų pritarimo, todėl buvo atmestas.

Šaltinis: banks.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija (1)

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »

Nauja monetų serija įamžins Lietuvos rūmų ir dvarų paveldą

Lietuvos bankas išleido kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Radvilų rūmams Vilniuje. skaityti »

V.Sutkus pritaria atsiskaitymo virtualiąja valiuta reglamentavimui

Valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamente įkurtas naujas e-komercijos padalinys, skirtas darbui su atsiskaitymais virtualiomis valiutomis, teikia vilties, kad ši nesąžiningam verslui vystytis itin palanki terpė nespės išsiplėsti. skaityti »

„Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininke paskirta J.Jazukevičienė

Nuo š.m. rugsėjo 18 dienos „Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininkės ir administracijos vadovės pareigas pradėjo eiti Jūratė Jazukevičienė. skaityti »

Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. skaityti »

Lietuva taps Europos „FinTech“ centru?

Žymus lietuvių verslininkas, fondo „Nextury Ventures“ pirmininkas Ilja Laurs teigia, kad šiuolaikinei elektroninei ekonomikai tradiciniai pinigai nebetinka ir juos gali išstumti kriptovaliutos. skaityti »

Kaip ir kam skolinasi lietuviai? O kam latviai?

Prireikus pinigų brangesniems pirkiniams ar kitoms išlaidoms padengti lietuviai neretai kreipiasi į vartojimo paskolas suteikiančias įstaigas. skaityti »

Pažvelkite, kas bekontaktės kortelės viduje

Lietuvos bankai žengia koja kojon su Europos bankininkystės inovacijomis. Kai kurie bankai norintiesiems pasikeisti savo kortelę ar įsigyti naują jau siūlo tik bekontaktes korteles. skaityti »