Eurovizijos miestelyje Ukrainoje galima apsieiti be grynųjų

Publikuota: 2017 m. gegužės 8 d. pirmadienis

Gegužės 4 d. Kijeve oficialiai atidaryta Eurovizijos fanų zona, kurioje galima apsieiti be grynųjų – atsiskaityti banko kortele ar per išmanųjį telefoną. Grynųjų neprireiks netgi tiems, kurie iki šiol neturėjo banko sąskaitos.

Dvi finansinės įstaigos (PUMB ir Oschadbank) siūlo įsigyti išankstinio mokėjimo korteles. Tokią kortelę galima papildyti mokėjimo terminale ar per internetą.

PUMB kortelę galima įsigyti pačiame Eurovizijos miestelyje. Tereikia pasakyti vardą, pavardę ir savo telefono numerį, su kuriuo kortelė bus susieta. Šiuo numeriu  išsiunčiama SMS su PIN kodu, leidžiančiu iš bankomato išsiimti pinigų. Papildyti kortelę galima PUMB terminaluose. Ši kortelė yra bekontaktė, atsiskaityti galima ją tiesiog priartinus prie mokėjimo terminalo. Kad būtų patogu naudotis, PUMB siūlo kortelę prilipinti kitoje telefono aparato pusėje. Taip paprastas telefonas (neturinti bekontakčio atsiskaitymo būdo) tampa bekontakte atsiskaitymo priemone.

„Oschadbank“ taip pat siūlo pasiimti kortelę Eurovizijos miestelyje arba iš anksto užsisakyti per internetą. Be to, visi, kurie naudojasi šio banko kortele, dalyvauja loterijoje ir gali laimėti bekontakčių atsiskaitymų žiedą.

Visose Eurovizijos miestelio prekybos vietose galima atsiskaityti bankų kortelėmis, išmaniaisiais telefonais, laikrodžiais ir bekontaktėmis atsiskaitymo priemonėmis – ir perkant suvenyrus, ir tiesiog užkandžius.

Atsiskaitant kortelėmis ar per mobiliąją „Visa“ programą, taikoma 10 proc. nuolaida suvenyrams, jei pirkinys viršija 500 grivinų.  Tačiau tiems, kurie labiau mėgsta grynuosius, palikta galimybė atsiskaityti ir jais.

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija (1)

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »

Nauja monetų serija įamžins Lietuvos rūmų ir dvarų paveldą

Lietuvos bankas išleido kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Radvilų rūmams Vilniuje. skaityti »

V.Sutkus pritaria atsiskaitymo virtualiąja valiuta reglamentavimui

Valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamente įkurtas naujas e-komercijos padalinys, skirtas darbui su atsiskaitymais virtualiomis valiutomis, teikia vilties, kad ši nesąžiningam verslui vystytis itin palanki terpė nespės išsiplėsti. skaityti »

„Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininke paskirta J.Jazukevičienė

Nuo š.m. rugsėjo 18 dienos „Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininkės ir administracijos vadovės pareigas pradėjo eiti Jūratė Jazukevičienė. skaityti »

Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. skaityti »

Lietuva taps Europos „FinTech“ centru?

Žymus lietuvių verslininkas, fondo „Nextury Ventures“ pirmininkas Ilja Laurs teigia, kad šiuolaikinei elektroninei ekonomikai tradiciniai pinigai nebetinka ir juos gali išstumti kriptovaliutos. skaityti »

Kaip ir kam skolinasi lietuviai? O kam latviai?

Prireikus pinigų brangesniems pirkiniams ar kitoms išlaidoms padengti lietuviai neretai kreipiasi į vartojimo paskolas suteikiančias įstaigas. skaityti »

Pažvelkite, kas bekontaktės kortelės viduje

Lietuvos bankai žengia koja kojon su Europos bankininkystės inovacijomis. Kai kurie bankai norintiesiems pasikeisti savo kortelę ar įsigyti naują jau siūlo tik bekontaktes korteles. skaityti »