Eurovizijos miestelyje Ukrainoje galima apsieiti be grynųjų

Publikuota: 2017 m. gegužės 8 d. pirmadienis

Gegužės 4 d. Kijeve oficialiai atidaryta Eurovizijos fanų zona, kurioje galima apsieiti be grynųjų – atsiskaityti banko kortele ar per išmanųjį telefoną. Grynųjų neprireiks netgi tiems, kurie iki šiol neturėjo banko sąskaitos.

Dvi finansinės įstaigos (PUMB ir Oschadbank) siūlo įsigyti išankstinio mokėjimo korteles. Tokią kortelę galima papildyti mokėjimo terminale ar per internetą.

PUMB kortelę galima įsigyti pačiame Eurovizijos miestelyje. Tereikia pasakyti vardą, pavardę ir savo telefono numerį, su kuriuo kortelė bus susieta. Šiuo numeriu  išsiunčiama SMS su PIN kodu, leidžiančiu iš bankomato išsiimti pinigų. Papildyti kortelę galima PUMB terminaluose. Ši kortelė yra bekontaktė, atsiskaityti galima ją tiesiog priartinus prie mokėjimo terminalo. Kad būtų patogu naudotis, PUMB siūlo kortelę prilipinti kitoje telefono aparato pusėje. Taip paprastas telefonas (neturinti bekontakčio atsiskaitymo būdo) tampa bekontakte atsiskaitymo priemone.

„Oschadbank“ taip pat siūlo pasiimti kortelę Eurovizijos miestelyje arba iš anksto užsisakyti per internetą. Be to, visi, kurie naudojasi šio banko kortele, dalyvauja loterijoje ir gali laimėti bekontakčių atsiskaitymų žiedą.

Visose Eurovizijos miestelio prekybos vietose galima atsiskaityti bankų kortelėmis, išmaniaisiais telefonais, laikrodžiais ir bekontaktėmis atsiskaitymo priemonėmis – ir perkant suvenyrus, ir tiesiog užkandžius.

Atsiskaitant kortelėmis ar per mobiliąją „Visa“ programą, taikoma 10 proc. nuolaida suvenyrams, jei pirkinys viršija 500 grivinų.  Tačiau tiems, kurie labiau mėgsta grynuosius, palikta galimybė atsiskaityti ir jais.

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »