Eurovizijos miestelyje Ukrainoje galima apsieiti be grynųjų

Publikuota: 2017 m. gegužės 8 d. pirmadienis

Gegužės 4 d. Kijeve oficialiai atidaryta Eurovizijos fanų zona, kurioje galima apsieiti be grynųjų – atsiskaityti banko kortele ar per išmanųjį telefoną. Grynųjų neprireiks netgi tiems, kurie iki šiol neturėjo banko sąskaitos.

Dvi finansinės įstaigos (PUMB ir Oschadbank) siūlo įsigyti išankstinio mokėjimo korteles. Tokią kortelę galima papildyti mokėjimo terminale ar per internetą.

PUMB kortelę galima įsigyti pačiame Eurovizijos miestelyje. Tereikia pasakyti vardą, pavardę ir savo telefono numerį, su kuriuo kortelė bus susieta. Šiuo numeriu  išsiunčiama SMS su PIN kodu, leidžiančiu iš bankomato išsiimti pinigų. Papildyti kortelę galima PUMB terminaluose. Ši kortelė yra bekontaktė, atsiskaityti galima ją tiesiog priartinus prie mokėjimo terminalo. Kad būtų patogu naudotis, PUMB siūlo kortelę prilipinti kitoje telefono aparato pusėje. Taip paprastas telefonas (neturinti bekontakčio atsiskaitymo būdo) tampa bekontakte atsiskaitymo priemone.

„Oschadbank“ taip pat siūlo pasiimti kortelę Eurovizijos miestelyje arba iš anksto užsisakyti per internetą. Be to, visi, kurie naudojasi šio banko kortele, dalyvauja loterijoje ir gali laimėti bekontakčių atsiskaitymų žiedą.

Visose Eurovizijos miestelio prekybos vietose galima atsiskaityti bankų kortelėmis, išmaniaisiais telefonais, laikrodžiais ir bekontaktėmis atsiskaitymo priemonėmis – ir perkant suvenyrus, ir tiesiog užkandžius.

Atsiskaitant kortelėmis ar per mobiliąją „Visa“ programą, taikoma 10 proc. nuolaida suvenyrams, jei pirkinys viršija 500 grivinų.  Tačiau tiems, kurie labiau mėgsta grynuosius, palikta galimybė atsiskaityti ir jais.

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Technologijos keičia lietuvių požiūrį į pinigų skolinimąsi

Lietuvos bankų klientai vis labiau pasitiki moderniomis technologijomis: jau kas trečiam yra patogu internetu sužinoti vartojimo paskolos sąlygas. skaityti »

Kodėl bankai klausia?

Pastaruoju metu viešumoje vis dažniau keliami klausimai, kokiais tikslais bankai prašo klientų užpildyti anketas, kuriose prašoma pateikti tam tikrus duomenis apie save. skaityti »

Siekdamas efektyvumo Lietuvos bankas veiklą sutelks Žirmūnuose

Siekdamas mažinti veiklos išlaidas, Lietuvos bankas iš Vilniaus centro persikels į sostinės Žirmūnų rajoną, kur ir šiandien dirba dalis banko padalinių, veikia pinigų saugykla bei klientų aptarnavimo kasos. skaityti »

„Globus“ tobulins pirkėjų aptarnavimą naudodama „Diebold Nixdorf“ technologijas

Europos mažmeninės prekybos lyderė „The Globus Group“ diegia jungtinės komercijos sprendimus. skaityti »

Finansinės drausmės kainai įvertinti – speciali skaičiuoklė internete

Siekdamas skatinti atsakingą skolinimąsi bei ugdyti visuomenę, „Citadele“ bankas pristatė elektroninę vartojimo kredito skaičiuoklę, kuri pagal asmens sąžiningai suvestus duomenis pateikia galimą gauti vartojimo kredito sumą, kredito palūkanų normą bei parodo asmens kredito reitingą. skaityti »

Kokios lietuviškos monetos pageidautumėte Jūs?

Lietuvos bankas kviečia susipažinti su Monetų kūrimo strategijos projektu ir išsakyti savo vertinimus bei pasiūlymus. skaityti »

Kolekcinės monetos skirtos nykstančioms arklių veislėms

Liepos 21 dieną Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia 10 eurų ir 1,5 euro kolekcines monetas, skirtas lietuvių skalikui ir žemaitukui. skaityti »

Parduotuvėse mokėti grynaisiais pinigais lietuviams vis dar patogiau

Ketvirtadalis lietuvių už pirkinius prekybos centruose visuomet ar beveik visuomet atsiskaito grynaisiais, o tik dešimtadalis pirkėjų visuomet moka banko kortele. skaityti »

„Swift“ diegiamą „Blockchain“ technologiją testuoja 28 bankai

Dar 22 bankai prisijungė prie „Blockchain“ sistemos testavimo. skaityti »

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »