Didžiausia Lenkijos skrydžių bendrovė jau priima bitkoinus

Publikuota: 2015 m. rugpjūčio 13 d. ketvirtadienis

Lenkijos skrydžių bendrovė LOT paskelbė, kad priima atsiskaitymus už bilietus virtualia valiuta bitkoinais. Atsiskaityti šia valiuta galima oficialioje bendrovės svetainėje lot.com, taip pat per mobilųjį įrenginį.

Skrydžių bendrovė garantuoja šių atsiskaitymų saugumą. Atsiskaitymai priimami tiesiogiai, per konvertavimo centrą PSP. Iš pradžių skrydžio kaina rodoma keleivio regiono valiuta, o, pasirinkus atsiskaitymo būdą bitkoinais, PSP perskaičiuoja kainą.

LOT klientai taip pat gali atsiskaityti už bilietus bankinėmis kortelėmis per „PayPal“.

„Dauguma mūsų klientų perka skrydžių bilietus per internetą. Tik laiko klausimas, kada atsiskaitymai virtualia valiuta bus tokie pat populiarūs kaip kreditinės kortelės. Mes matome didžiulį bitkoinų potencialą“, – teigia LOT vykdomasis direktorius Irži Marek.

Už bilietus atsiskaityti bitkoinais jau galima Europos skrydžių bendrovėse „TAR Airlines“, „Air Lituanica“ ir „airBaltic“.

Šaltinis: moneynews.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Robotizacija kurs naujas darbo vietas

Pramonė neišvengiamai turi pereiti prie robotizacijos tam, kad būtų didinamas darbų efektyvumas, atliekamų užduočių tikslumas ir užtikrinamas saugumas. Taip tikina ekspertai ir priduria, kad robotų kuriama ekonominė nauda – akivaizdi. skaityti »