„Blockchain“ ir biometrijos projektas – patogiam naudojimuisi bankinėmis paslaugomis

Publikuota: 2017 m. vasario 17 d. penktadienis

Kovo mėnesį Taline vyksiančioje konferencijoje „Blockchain & Bitcoin Conference Tallinn“ bus pristatytas naujas projektas „Humaniq“ – mobilusis bankas, paremtas biometrine klientų identifikacija (be pasų ir parašų) ir „Blockchain“ technologija.

Jis skirtas tiems, kurie neturi bankinės sąskaitos ir iki šiol naudojasi vien grynaisiais pinigais. „Humaniq“ suteiks patogų priėjimą prie bankinių paslaugų per mobiliąją programą. Projekto autoriai tikisi, kad mobilusis bankas pagerins gyvenimo kokybę milijardams žmonių, gyvenančių besivystančiose šalyse.

Pavasarį išbandžius mobiliosios programos prototipą, jis bus įgyvendintas Azijos, Afrikos, Pietų Amerikos šalių rinkose ir keliuose Europos miestuose.

Pagrindinis „Humaniq“ kūrėjas – Ričardas Kasteleinas, žinomas kaip „Blockchain“ verslininkas, įsteigęs leidinį „Blockchain News“ ir konsultuojantis pradedančiąsias „Blockchain“ įmones. Su juo konsultavosi netgi Didžiosios Britanijos valdžia ir Europos Komisija.

Šaltinis: psm7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mok... skaityti »