Apsipirkti „Amazon“ bus galima ir neturint banko kortelės

Publikuota: 2017 m. balandžio 6 d. ketvirtadienis

„Amazon“ paskelbė pradėjusi teikti paslaugą „Amazon Cash“ tiems pirkėjams, kurie nori apsipirkti interneto parduotuvėje Amazon.com, tačiau  neturi kreditinės kortelės.

Norint pasinaudoti šiuo apsipirkimo būdu, reikia „Amazon.com“ svetainėje paprašyti kodo arba susirasti jį skyriuje „Dovanų kortelės valdymas“, tuomet parodyti kodą viename iš realių parduotuvių ir perduoti grynuosius. Tokiu būdu galima pasipildyti savo pirkimo „Amazon.com“ sąskaitą nuo 15 iki 500 dolerių vienam pirkimui.

Papildyti sąskaitą bus galima JAV prekybos centruose. Kol kas „Amazon“ bendradarbiauja tik su keliais iš jų, tačiau numatoma plėsti partnerių tinklą.

„Amazon Cash“  skirtas žmonėms, kurie gauna atlyginimą grynaisiais, neturi banko sąskaitos arba nesinaudoja kreditinėmis kortelėmis. JAV Federalinės depozitų draudimo korporacijos duomenimis, žmonių, besinaudojančių vien grynaisiais, iki šiol yra apie 27 proc.

Prieš pradedant teikti paslaugą „Amazon Cash“ jie galėjo apsipirkti „Amazon.com“ įsigydami šios parduotuvės dovanų kuponus arba naudodamiesi išankstinio mokėjimo kortelėmis. Naujoji paslauga pranaši ir tuo, kad už ją nerenkamas papildomas mokestis.  

 До появления этого сервиса, данная группа покупателей вынуждена была приобретать подарочные карты Amazon необходимого номинала, либо пользоваться картами предоплаты при оформлении покупки. Теперь же внести наличные на свой счет Amazon.com можно без особых хлопот. Сразу после зачисления средства доступны на счете клиента. Кроме того, сервис не взимает никаких дополнительных сборов, чего нельзя сказать о большинстве карт предоплаты.

 

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »

Nauja monetų serija įamžins Lietuvos rūmų ir dvarų paveldą

Lietuvos bankas išleido kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Radvilų rūmams Vilniuje. skaityti »

V.Sutkus pritaria atsiskaitymo virtualiąja valiuta reglamentavimui

Valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamente įkurtas naujas e-komercijos padalinys, skirtas darbui su atsiskaitymais virtualiomis valiutomis, teikia vilties, kad ši nesąžiningam verslui vystytis itin palanki terpė nespės išsiplėsti. skaityti »

„Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininke paskirta J.Jazukevičienė

Nuo š.m. rugsėjo 18 dienos „Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininkės ir administracijos vadovės pareigas pradėjo eiti Jūratė Jazukevičienė. skaityti »

Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. skaityti »

Lietuva taps Europos „FinTech“ centru?

Žymus lietuvių verslininkas, fondo „Nextury Ventures“ pirmininkas Ilja Laurs teigia, kad šiuolaikinei elektroninei ekonomikai tradiciniai pinigai nebetinka ir juos gali išstumti kriptovaliutos. skaityti »

Kaip ir kam skolinasi lietuviai? O kam latviai?

Prireikus pinigų brangesniems pirkiniams ar kitoms išlaidoms padengti lietuviai neretai kreipiasi į vartojimo paskolas suteikiančias įstaigas. skaityti »

Pažvelkite, kas bekontaktės kortelės viduje

Lietuvos bankai žengia koja kojon su Europos bankininkystės inovacijomis. Kai kurie bankai norintiesiems pasikeisti savo kortelę ar įsigyti naują jau siūlo tik bekontaktes korteles. skaityti »