2019 m. virtualia valiuta naudosis per 5 mln. pasaulio gyventojų

Publikuota: 2015 m. kovo 23 d. pirmadienis

Kaip skelbia tyrimų kompanija „Juniper Research“, 2019 metais virtualia valiuta bitkoinais aktyviai naudosi daugiau nei 5 mln. pasaulio gyventojų. Naujausioje savo ataskaitoje įmonės analitikai taip pat sako, kad nors 2015 metais šios valiutos populiarumas šiek tiek sumenko, 2019-aisiais rodikliai ženkliai išaugs. Spėjama, kad kol kas neaktyvus bitkoinų naudojimas yra susijęs su laikinomis virtualių valiutų baimėmis.

„Juniper Research“ Prognozavimo ir konsultavimo skyriaus vadovo teigimu, norint, kad bitkoinai ir kitos virtualios valiutos taptų madingos, reikia įveikti tokias kliūtis kaip valiutos svyravimai, pasitikėjimo trūkumas ir problemos, susijusios su tuo, kaip paprasti žmonės suvokia šią technologiją. Šias problemas būtų galima išspręsti įtvirtinus virtualių valiutų biržose daugiau reguliavimo mechanizmų.

 

 

Šaltinis: plusworld.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »