Sukurta nauja bekontakčių atsiskaitymų sistema

Publikuota: 2017 m. kovo 13 d. pirmadienis

Netrukus pasirodys nauja bekontakčių atsiskaitymų sistema, kuria galės naudotis netgi neturintys bankinės sąskaitos. Ją įdiegus, įvairiais išmaniaisiais įrenginiais bus galima susimokėti už prekes ir paslaugas prekybos centruose.

Naują bekontakčių atsiskaitymų sistemą „Contactless Companion Platform“ (CCP) kartu sukūrė mobiliųjų telefonų gamintoja „Samsung“, mokėjimo terminalų gamintoja „Ingenico“ ir programinės įrangos išmaniesiems įrenginiams kūrėja „Smartlink“. Sistema bus testuojama nuo 2017 m. balandžio iki rugsėjo mėnesio devyniose Šiaurės Amerikos, Europos ir Afrikos šalyse.

Kol kas neskelbiama, su kokiais dėvimaisiais įrenginiais ji bus suderinama.

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje apyvartoje dar yra beveik pusė milijardo litų

Praėjus daugiau kaip pustrečių metų po Europos Sąjungos bendrosios valiutos euro įvedimo šalyje, 480 mln. vertės litų suma dar nėra grįžusi į litus išleidusį Lietuvos banką. Tai beveik dešimtadalis visų įvedant eurą buvusių apyvartoje litų. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mok... skaityti »