Apdovanoti konkurso „Žydintis Vilnius 2016“ nugalėtojai

Publikuota: 2016 m. gruodžio 2 d. penktadienis


Vilniaus mero patarėja Dalia Bardauskienė įteikia padėką „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Produktų valdymo departamento vadovui Povilui Keburiui

Vilniaus miesto savivaldybės konkurso „Žydintis Vilnius 2016“ rengėjai paskelbė ir apdovanojo nugalėtojus – gražiausiai savo teritoriją prižiūrinčius ir puoselėjančius sostinės gyventojus, visuomenines ir komercines organizacijas. Visus juos š. m. gruodžio 1 dieną susirinkti savivaldybėje ir atsiimti Vilniaus mero padėkas pakvietė mero patarėja Dalia Bardauskienė.

Tarp šiųmečio konkurso laimėtojų – ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ bendrovės. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ apdovanotas už teritorijos greta klientų aptarnavimo skyriaus (Kareivių g. 2) priežiūrą. Čia užsukusius klientus visą vasarą džiugina žydinčios gėlės, įvairūs dekoratyviniai krūmai.

Padėką sostinės savivaldybė įteikė projekto „Loft Town“ (Kalvarijų g. 137) vystytojai – UAB „Penkių kontinentų“ investicijos. Įmonė ne tik skoningai tvarko šio gyvenamųjų loftų kvartalo aplinką, bet ir yra įrengusi jaukius uždarus vidinius kiemelius, kuriuose taip pat nuolat žydi gėlės.

Už estetišką aplinkos tvarkymą Vilniaus mieste taip pat apdovanota konkurse dalyvavusi bendrovė „Penki kontinentai“. Išpuoselėta, gražiai prižiūrima ir nuolat besikeičianti aplinka traukia praeivių dėmesį ir džiugina šios įmonės darbuotojus.

Atsiimdama mero padėką „Penkių kontinentų“ aplinkotvarkos inžinierė Jolanta Jasevičienė sakė, kad tokie konkursai prisideda prie miesto gražinimo. „Mus supanti aplinka yra svarbi mūsų gyvenimo ir darbo dalis. Ją tvarkydami ir puoselėdami keičiame ir savo miesto vaizdą, kuris kasmet kartu su mumis keičiasi ir gražėja“, – sakė J. Jasevičienė.

„Penkiems kontinentams“ tai ne pirmasis įvertinimas už profesionaliai ir nuoširdžiai prižiūrimą aplinką. Grupė jau yra apdovanota konkursuose „Žalias miestas – geriausias NT EKO projektas“, „Darni aplinka“, „Už darnią plėtrą“ ir kt.Žiūrėkite vaizdo reportažą:

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha