Vilniaus sporto festivalis viliojo sportininkų paskaitomis ir aktyviomis pramogomis

Publikuota: 2016 m. rugsėjo 26 d. pirmadienis

Paskutinis rugsėjo savaitgalis Vilniuje buvo skirtas sporto temai. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ jau penktą sykį vyko didžiausias Vilniaus rudens sporto renginys – Vilniaus sporto festivalis.

Šimtai renginio lankytojų kartu sportavo „Reebok Fitness Challenge“ ir „Brasa CrossFit“ treniruotėse, stebėjo „Power Hit Radio“ gatvės šokių mūšius, lankė sporto prekių ir įrangos parodą, bendravo su ypatingais sportininkais „Valandoje su parolimpiečiais“. Savo veiklą vilniečiams ir miesto svečiams taip pat pristatė daugiau nei šimtas sporto klubų ir organizacijų.

Ne mažiau įdomus veiksmas vyko ir „Skynet“ konferencijoje „Active Training“. Joje pranešimus skaitė ir įvairias sporto temas gvildeno žymūs Lietuvos sportininkai, mūsų šalies ir užsienio specialistai. Visi užsukę į konferenciją taip pat galėjo dalyvauti „Skynet“ loterijoje ir laimėti nemokamą internetą pusei metų.

Į konferencijos sceną žengę parolimpiniai čempionai – lengvaatletis Mindaugas Bilius ir aklųjų riedulio rinktinės nariai Justas Pažarausas, Mantas Brazauskis bei Mindaugas Suchovejus kalbėjo apie Rio patirtas „auksines“ emocijas ir apie neįgaliųjų sporto problemas, infrastruktūros ir sąlygų trūkumą. M. Bilius pasidžiaugė, kad Lietuvos parolimpinės rinktinės pasiekimai padeda neįgaliesiems integruotis į Lietuvos gyvenimą.

Itin daug dėmesio sulaukė paskaita „Asmeninis treneris – mano mentorius“, kurioje dalyvavo stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas, Lietuvos sveikatingumo klubų asociacijos prezidentas Aurimas Mačiukas ir 12 metų asmeninio trenerio darbo patirties sukaupęs kultūristas Andrius Pauliukevičius.

Neliko nepastebėti ir fotografų Vytauto Dranginio bei Alfredo Pliadžio pasakojimai apie sporto fotožurnalistiką. Abu fotografai neseniai grįžo iš Rio olimpinių žaidynių, kur fiksavo geriausių Lietuvos ir viso pasaulio sportininkų varžybų akimirkas, o konferencijoje dalijosi savo įspūdžiais.

Nemažą smalsuolių būrį pritraukė ir žymaus Airijos hipnoterapeuto Andy Brady paskaita „Hipnoterapija: sportas akims ir sielai“. Lektorius įsitikinęs, kad sportinius rezultatus galima pagerinti per savihipnozę. Jo devizas – gyvenime matyti ne ribas, o jų nebuvimą ir tikėti, kad galime pasiekti absoliučiai viską, ko trokštame. Beje, A. Brady nustebino ne vieną, kai pademonstravo savo gebėjimą vien proto valia lankstyti šaukštus, taip parodydamas, kad nėra nieko neįmanomo.

Konferenciją moderavo sporto žurnalistas Saulius Nalivaika. Negalėję atvykti į renginį jį galėjo stebėti internetu. Tiesioginę transliaciją užtikrino šviesolaidinio tinklo „Skynet“ ir televizijos studijos „Penki TV“ specialistų komanda.
Vaizdo repotažas iš renginio

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha