Dalijantis gerumu su kitais gyvenimas tampa prasmingesnis

Publikuota: 2016 m. rugsėjo 9 d. penktadienis

Šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda ir vėl dalijasi gerais darbais. Šįkart ji prisijungė prie gerumo akcijos, kurios tikslas paremti Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namus ir aplankyti čia augančius mažylius.

Anot šios idėjos iniciatorės ir dalyvės Loretos Urbelionytės, dalydamasis džiaugsmu ir gerumu su kitais patiri dvigubą džiaugsmą. „Artėjant gimtadieniui, kilo mintis, kad galėčiau švente ir jos teikiamu džiaugsmu pasidalinti su kitais. Paraginau savo draugus gimimo dienos proga nepirkti man gėlių, o geriau tuos pinigus išleisti kūdikiams skirtiems daiktams. Tokia mintis visiems patiko, tad susikaupė nemaža dovanų krūvelė. Džiaugiuosi, kad galėjome šiandien pasidalinti gerumu su tais, kuriems tai gyvybiškai svarbu“, – pasakojo mergina.

Kūdikių namus aplankiusi merginų grupelė atvežė sauskelnių, žaislų, mažyliams skirtų drabužėlių ir kitų reikalingų daiktų. Čia dirbanti vyr. specialistė Simona Kunigonytė dėkojo viešnioms už rūpestį ir pasidžiaugė po truputį besikeičiančiu visuomenės požiūriu. „Pastebime, kad šeimos įsivaikina vis dažniau ir turi vis mažiau nepagrįstų baimių. Džiugu ir tai, kad atsiranda vis daugiau žmonių, galvojančių ne tik apie save ir suprantančių, kad dalijantis gerumu su kitais gyvenimas tampa kur kas prasmingesnis“, – sakė Simona.

Gerumas gali būti daug paprastesnis ir kur kas galingesnis, nei mes įsivaizduojame. Kaip rašė amerikiečių filosofas ir poetas Ralfas Valdo Emersonas (Ralph Waldo Emerson), kiek žmoguje gerumo, tiek jame ir gyvenimo.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha