Laida „Naujienos per „Penki TV“ su žiūrovais sveikinosi jau 1000-ąjį kartą

Publikuota: 2016 m. rugsėjo 2 d. penktadienis

Šių metų rugpjūčio pabaigoje pasirodė 1000-oji kanalo „Penki TV“ laida „Naujienos per „Penki TV“. Tai penktus metus iš eilės darbo dienomis transliuojama trumpa ir informatyvi laida, apžvelgianti svarbiausius Lietuvos ir pasaulio politikos, verslo, kultūros, socialinio gyvenimo, sporto įvykius.

Laidos redaktorės Ievos Gasparovičiūtės teigimu, rengiant naujienas svarbiausia tiksliai ir operatyviai supažindinti žiūrovus su dienos aktualijomis. „Laidoje per trumpą laiką stengiamės supažindinti žiūrovą su svarbiausiais tos dienos įvykiais. Atrinkti ir itin operatyviai nufilmuoti, sumontuoti bei vaizdingai pristatyti aktualiausius politikos, verslo, kultūros, socialinio gyvenimo, sporto įvykius – nelengvas uždavinys. Jo kasdien imasi profesionali UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ studija „Penki TV“: korespondentai, operatoriai, montuotojai, garsintojai, naujienų redaktoriai ir vedėjos“, – sakė I. Gasparovičiūtė.

Nepaisydama užkulisiuose vyraujančio tempo ir stresinių situacijų, laidos vedėja Monika Mazaliauskaitė visuomet šypsosi, gera nuotaika užkrėsdama ir žiūrovus. „Stengiamės pateikti žinias su optimistiniu požiūriu į gyvenimą. Mūsų žiniose nėra kriminalų ir žiaurių vaizdų. Nepalaikome minties, kad geros žinios – blogos žinios. Norime, kad mūsų žiūrovai ne tik sužinotų svarbiausias Lietuvos ir pasaulio naujienas, bet ir išliktų gerai nusiteikę“, – šypsodamasi sakė naujienų vedėja Monika.

Per penkerius „Naujienų per „Penki TV“ gyvavimo metus parodyta apie 6 000 min. vaizdo medžiagos. Laidų archyvą galite peržiūrėti čia.

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai