„Skynet“ ir VšĮ „Sveikas miestas“ kviečia į didžiausią Vilniaus šachmatų šventę

Publikuota: 2016 m. rugpjūčio 30 d. antradienis

Pirmą rudens savaitgalį Vilniuje šurmuliuos Sostinės dienų renginiai. Kasmet daugybę smalsuolių sutraukianti viena didžiausių miesto švenčių ir šiais metais žada daugybę pramogų. Viena jų – pirmą kartą rengiama didžiausia Vilniaus šachmatų šventė.

Rugsėjo 4 d. (sekmadienį) nuo 15 val. Rotušės aikštę papuoš net 80 šachmatų stalų, prie kurių savo jėgas išbandyti kviečiami visi. Čia bus galima ne tik pasimokyti žaisti šachmatais iš profesionalų, bet ir dalyvauti mėgėjų žaibo turnyre, tapti rekordinio simultano (vieno šachmatininko žaidimas su daugeliu šachmatininkų tuo pačiu metu) dalimi bei stebėti išskirtinį Europos čempionės, šachmatų didmeistrės Viktorijos Čmilytės-Nielsen pasirodymą – specialią partiją nežiūrint į šachmatų lentą.

„Labai džiaugiuosi, kad Vilniaus sostinės dienų programoje atsirado Šachmatų šventė. Šachmatai – žaidimas, turintis gilias tradicijas Lietuvoje. Tai – unikalus sportas ir laisvalaikio užsiėmimas, suvienijantis kartas, ugdantis loginį mąstymą ir kūrybingumą. Kviečiu šachmatų mėgėjus ir visus norinčius išmokti šio „išmintingo“ žaidimo bei prisijungti prie šventės“, – ragina V. Čmilytė-Nielsen.

Aktyviai šachmatų žaidimo iniciatyvas palaikanti šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda į šventę pakvietė ir Lietuvos šachmatininką, profesionalų šio žaidimo trenerį bei šachmatų knygos „Šachmatų gramatika“ autorių Rišardą Fichmaną. Jis visiems norintiems surengs nemokamų pamokėlių ir atskleis dar daugiau šio žaidimo subtilybių.

Be to, visi renginio dalyviai kviečiami išbandyti jėgas „Skynet“ žaibo turnyre, kurio dalyviai ir laimėtojai bus apdovanoti vertingais prizais. Na, o tie, kurie ateis palaikyti savo bičiulių kovos lauke, galės dalyvauti „Skynet“ loterijoje ir taip pat laimėti įvairių dovanų.

Registruotis į Vilniaus šachmatų šventę bus galima renginio vietoje, „Skynet“ šachmatų zonoje. Registracija vyks į šachmatų pamokėles su didmeistriais, taip pat į mėgėjų šachmatų turnyrą, draugiškas šachmatų partijas. Visi dalyvaujantys gaus po atminimo dovaną bei specialius „Skynet“ įsteigtus prizus. Registracijos pradžia Rotušės aikštėje nuo 15 val. Oficiali renginio pradžia – 16 val.

Renginys – nemokamas.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha