„Skynet“ kviečia atrasti spalvingą kultūros pasaulį!

Publikuota: 2016 m. rugpjūčio 5 d. penktadienis

Šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda ir vėl kviečia turiningai leisti laisvalaikį. Šįkart – kultūriniuose renginiuose.

„Skynet“ produkto vadovo Povilo Keburio teigimu, aktyviai dalyvaudami įvairiuose konkursuose klientai gali džiaugtis nemokama galimybe aplankyti populiariausius festivalius bei daugybę kitų įdomių renginių. „Užsukę į mūsų interneto svetainę ar „Facebook“ paskyrą ir dalyvaudami konkursuose, esami ir būsimi klientai nuolat laimi kvietimų į pačius įvairiausius renginius: pradedant „Mados infekcija“, knygų muge, baigiant „Galapagais“ ar „Bliuzo naktimis“. Džiaugiamės aktyviu klientų dalyvavimu ir galimybe dalytis maloniomis akimirkomis“, – sako P. Keburis.  

Na, o tuos, kas negali dalyvauti viename ar kitame kultūriniame renginyje, „Skynet“ kviečia užsukti į svetainę www.scena.lt ir stebėti tiesiogines transliacijas, kurias mielai visiems dovanoja studija „Penki TV“. Be to, čia galima rasti jau įvykusių renginių įrašų archyvą.

Registruokitės www.skynet.lt/bukpirmas ir pirmieji sužinokite apie rengiamus konkursus bei laimėkite kvietimų į puikius renginius.

Malonių įspūdžių!

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mok... skaityti »