„Skynet“ – dar daugiau galimybių naršyti sparčiai

Publikuota: 2016 m. liepos 27 d. trečiadienis

Lietuva gali didžiuotis ne tik šviesolaidinio interneto plėtra, bet ir jo sparta. Mūsų šalis patenka į greičiausią šviesolaidinį internetą turinčių Europos šalių dešimtuką. Vilniečiai greičiausią iki 1 Gb/s internetą jau nuo 2012 metų gali užsisakyti bendrovėje „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, kuri valdo šviesolaidinį tinklą „Skynet“ ir šiuo metu siūlo net tris planus su minėta sparta.

Kaip sako „Skynet“ produkto vadovas Povilas Keburis, itin spartaus interneto planų pasirinkimas didinamas atsižvelgus į nuolat augančius klientų poreikius. „Spartų iki 1 Gb/s internetą mūsų klientai naudoja jau ne vienerius metus. Atsižvelgę į naudotojų pageidavimus, pasiūlėme dar daugiau minėtos spartos interneto planų, kurie įtiks net patiems išrankiausiems. Be to, nuolat plėsdami tinklą, ateityje tokią galimybę pasiūlysime dar didesniam vilniečių skaičiui“, – sako bendrovės atstovas.

Naujieji iki 1 Gb/s spartos planai klientams pasiūlyti vasaros pradžioje. Juos gali rinktis tiek nauji, tiek esami „Skynet“ klientai.

„Neįsivaizduoju šiuolaikinio žmogaus gyvenimo be interneto – jis reikalingas visur. Ir jis turi būti stabilus bei greitas. Todėl, atsiradus palankesnei galimybei užsisakyti 1 Gb/s internetą, tą ir padariau“, – sako jau penkerius metus „Skynet“ paslaugomis besinaudojantis klientas Vilius.

„Namuose turime tris kompiuterius, o pradėjus naudotis jais vienu metu interneto greitis sulėtėdavo. Ypač tai jusdavome tada, kai realiuoju laiku žiūrėdavome filmus ar žaisdavome kompiuterinius žaidimus. „Skynet“ išsprendė šią problemą“, – džiaugiasi iki 1 Gb/s spartos internetą neseniai užsisakęs Tomas.

Anot P. Keburio, „Skynet“ siūlomą iki 1 Gb/s spartą klientai išnaudoja tiek leisdami laisvalaikį, tiek dirbdami – tai jau kasdienybė. „Interneto greičio gali pritrūkti ne tik peržiūrint vaizdo medžiagą ar žaidžiant žaidimus. Sparta ypač svarbi siunčiant ir gaunant didelius informacijos kiekius, dalijantis ja su kolegomis ir bičiuliais, rengiant ar dalyvaujant vaizdo konferencijose. Labiausiai greito interneto poreikį augino prie tinklo prijungtų įrenginių skaičius. Laikai, kai namuose stovėdavo vienas stacionarus kompiuteris – jau praeityje. Šiandien dažnuose namuose rasime porą kompiuterių, planšetę, ne vieną išmanųjį telefoną“, – sako P. Keburis.

Šiuo metu šviesolaidinis tinklas „Skynet“ jungia apie 120 tūkst. butų daugelyje Vilniaus mikrorajonų. Planuojama, kad tinklas bus ir toliau plečiamas bei modernizuojamas, o interneto sparta augs.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha